İMZA KAMPANYASI

''Üç Silahşörler'' %2.8 Reyting Değeriyle Başarılı Bir Başlangıç Yaptı
tvN'in yeni tarihi dizisi ''Üç Silahşörler''in ilk bölümü  beklentileri karşılayıp yüksek reytinglere ulaşarak izleyicilerin onayını kazandı.

Nelson Media araştırmalarına bakarak, %5.1 leri de bulan dizi ortalama %2.8 lik bir reyting değeri kaydetti. Dizi özellikle 20 li yaşlardan 40 lı yaşlara bayanlar arasında oldukça popülerdi. ''Üç Silahşörler'' uzun zaman diliminde programlar arasında üst düzey bir başarıya sahip oldu. Bölüm aynı zamanda geniş  cazibesiyle 20'li ve 40'lı yaşlardaki erkeklerin de tercihi oldu. Şehirde reytinler üst değer olarak %6.7 civarını buldu.

Yüksek beklentinin olduğu ''İlk Karşılaşma'' adlı birinci bölümde, Dal Hyang (Jung Yong Hwa) yakın zamanda yapılacak olan askeri sınavı geçmek için şehre doğru  zorlu gezisine başladı. Bir müddet sonra Dal Hyang'ın üç silahşörlerle [Veliaht Prens Sohyeon(Lee Jin Wook, Heo Seung Po (Yang Dong Geun) ve An Min Seo (Jung Hae In)]rastlamasıyla kader bu dört adamı bir araya getirdi. Dal Hyang'ın evlenmek için beklediği ilk aşkı Yoon Seo'nun (Seo Hyun Jin) veliaht prenses olduğunu öğrenip kalbinin kırılmasıyla ilk bölümde kader son cilvesini de yapmış oldu.

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Kaynak: Soompi
Çeviri: EunJung@TurkishBoice2 yorum:

aşkım yaa nasıl ağladı 1. bölümde :(

Şimdi ben tam olarak anlamadım reyting yüzde 5 i geçerse diye ahdları vardı hani geçmiş oldumu yuzde 5 i


Ama çok güzelbi bölümdü :D

Yorum Gönder