İMZA KAMPANYASI

Yayınlanan çeşitli 'Park Dal Hyang Görünümleri'!

Ahah-Hanyang geldi, Hanyang geldi! Haberleri duydu mu herkes? Gangreung'dan Park Dal Hyang  askeri hizmet sınavını geçti. O, kırsal bölge Gangwon'dan gelen askeriyenin soylusu ama bir kaplan kadar cesur ve bir kuş kadar hızlı. Seçkin şık görünüşüyle ünlü olduğundan, bundan bahsetmeden nasıl geçebiliriz?
Bu yüzden 'Park Dal Hyang'ın askeri-görünümü' ne bir göz atacağız. Herkes benimle mi?
Not: Park Dal Hyang'ın hareketleri 17 Ağustos 21:00'da ilk yayınını gerçekleştirecek olan 'The Three Musketers' da görülebilir.Lütfen merakla bekleyin~!


#1. Ton üzerine ton askeri subay kıyafetleri.
Bu kıyafet aynı renklerde farklı tonlara sahip ton üstüne ton dediğimiz bir askeri kıyafet. Klasik renkler kırsal bölgeden gelen Park Dal Hyang'la iyi uyum sağlamış. hhhhhhPark Dal Hyang, sen gözleriyle konuşan bir adamsın...'Ah, gözlerim~? Seninle daima gözlerimle iletişim kuracağım'


#2. Mavi askeri subay kıyafetleri
Mavi, iyimser pırıl pırıl bir karakteri ve dürüst bir gülümsemesi olan Park Dal Hyang'la iyi eşleşmemiş mi sizce de ? (Bundan 370 yıl sonra, Park Dal Hyang CN'BLUE'dan Jung Yong Hwa'yı canlandıracak. 'The Three Musketers'ın ilk kısmında, Park Dal Hyang sık sık bu mavi kıyafetlerle belirecek.)Bu kıyafeti giyerek ok atışı yapıyor,( Onun temiz cildine bir bakın!)'Bana mı seslendin~? Kılıcımı savurmaya odaklanmam gerek''İşte~! Kılıcımı al~Her an atakta olan Park Dal Hyang'ım ben~''The Three Musketers'da Park Dal Hyang'ı at üstünde uzun saçı dalgalanırken görebilirsiniz.Ayrıca o atın yanında gözyaşı dolu gözlerini de gösteriyor. (Kalplerinize tutunun!)


#2. 'Gat Park Dal Hyang '  Görünüşü (Gat: At kılı ve bambudan yapılmış Kore'nin geleneksel bir şapkası.)
O, Gat Jung Yong Hwa, saçını düzenli tarayıp Gat'ını takan 'Gat Park Dal Hyang' değil. Gat topuzla pek de yakışmıyor, ama yüzü daha fazla parlıyor.Park Dal Hyang Gat'ını düzeltirken. Hey, sen askeri subay değil sevimli bir kız gibisin..HaHa..+_+#4. Joseon'un askeri subayına dönüşür, ''Askeri subay Park Dal Hyang tutkusu' Görünüşü
Park Dal Hyang bir çok engelden sonra Joseon'un askeri subayı haline geldi.Çeşitli renkler onun yükselen statüsüyle iyi bir uyum yakaladı. (Donuk bakışlar da bonus!!)1636'dan bu yana askeri subay 'Park Dal Hyang-Görünümü' hoşunuza gitti mi şimdiye kadar? Park Dal Hyang'ın görünümü tadımlıktı. Siz de Park Dal Hyang'ın üç silahşörler (Veliaht prens Sohyeon, An Min-seo, Heo Seung-po) ile tanışıp yeni bir devir açacağı anı beklemiyor musunuz?  Millet, tvN'in yayın ayarlarını kontrol edip kendinizi 17 Ağustos 21:00'a ayarlayın. Lütfen canlı seyredin~!
Eğer böyle bitirirsek üzülecek olan sizlere birkaç bonus daha vereceğiz ''Ah, NG'mi yaptın?''
''Sorun değil~Daha önceki gibi yine iyi yaptım~!''
 Lütfen Park Dal Hyang ve çiçek çocuk savaşçı An Min-Seo'nun /Jung Hye In) erkek-erkeğe yakaladıkları kimyayı (uyumu) merakla bekleyin. Ah, ve gerçek kamera arkası kısımlar işte burada~Makyajım bittikten sonra senaryoya göz gezdiriyorum. Eğer beni çekimlerde bulursan, bu imaja sahip olacağım.Çekimlere başladığımda ekranda elimden gelenin en iyisini yapacağım. Saçım yapılana kadar sevdiğim içeceği içiyorum. Bu bir çoklu-oyun değil mi? (Y/N:Birkaç işi aynı anda yapıyorum demek istemiş sanırım.)


Ah, bu bana dövüş sanatlarını öğreten hocam. Mükemmel bir oyunculuk sergilemek için elimden geleni yapıyorum bu yüzden 'The Three Musketers'ın yayınlanacağı 17 Ağustos'u sabırsızlıkla bekleyin.


*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak yasaktır.*Yazı/Fotoğraf: FNC Entertainment

Çeviri: EunJung@TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder