İMZA KAMPANYASI

(19.09.2014) CNBLUE FİLİPİNLER KONSERİ BASIN TOPLANTISICNBLUE Manila'ya Döndü, Jollibee'yi Denemek İstiyor

CNBLUE

Manila, Filipinler. CNBLUE hayranlarını çok bekletmedi. İlk gösterilerinden sadece bir yıl sonra hem Filipinli hayranların hem de yabancı hayranların heyecandan baygınlık geçirdiği bir başka büyük konser için ülkeye geri döndü. 

"CNBLUE LIVE: Can't Stop" isimli tur 19 Eylül 2014'de Smart Arena Coliseum'da gerçekleşti.

Kısa sohbet

18 Eylül 2014 öğleden sonra CNBLUE üyeleri: Jung Yong Hwa (lider vokal), Lee Jong Hyun (ana gitarist), Lee Jung Shin (basist), Kang Min Hyuk (baterist), Filipin basın konferansına katılmaları için Pasig'de bir otele getirildi ve birkaç şanslı hayran sponsorların katkılarıyla konferansta bulunmaya hak kazandı.

Soru&Cevap

Onlara Can't Stop turlarının, daha önce Filipinler sahillerine kadar getirilen konserlerinden ne farkı olduğunu sorduk ve üyeler şimdi daha farklı müzikler sunacaklarını söyledi.

Ayrıca her CNBLUE üyesi aynı zamanda saygı duyulacak birer aktör. Onlara birlikte çalışmak istedikleri müzisyenlerin kim olduğunu sorduğumuzda Kang Min Hyuk bir başka Koreli band ile çalışmak istediğini, Lee Jung Shin ise efsanevi şarkıcı Bon Jovi ile aynı sahneyi paylaşmak istediğini söyledi. Gitarist Lee Jong Hyun hip hop tarzı çok müzik dinlediğini, bu yüzden DoubleK ve GONZO ile yine performans sergileyebilirse çok güzel olacağını paylaşırken, Jung Yong Hwa'nın aklında YDG ismi vardı.

Üyeler idollerini bizimle paylaşmanın yanı sıra Filipinlerde en çok denemek istedikleri yiyecekleri ve gitmek istedikleri yerleri de anlattılar. Grubun lideri Yong Hwa Jollibee'yi  (yerel bir yemek) denemek istediğini söyledi, belki de bu akşam yemeğinde yiyebilirler. Jong Hyun dalış yapabileceği bir yere gitmek istediğini söylerken, Min Hyuk Jollibee yedikten sonra Manila Ocean Park'ı ziyaret etmek istediğinden bahsetti. 

Yakın Takip

Basın konferansı bitmeden önce her üye sadece kendilerine yönlendirilen soruları cevapladılar.

Söz yazarlığı ve bestekarlık hakkındaki sorunun sahibi Yong Hwa aklına önce sözlerin geldiği zamanlar olduğu gibi müziğin sözlerden önce dans ettiği zamanlar olduğunu da paylaştı. Yonghwa'nın müzik yapımcılığı tarzında hiç değişmeyen şeyse beste yaparken yalnız olmaktan hoşlanmaması. Diğer insanlarla konuşmayı tercih ettiğini söylüyor, çünkü onun ilhamı diğer bireylerle etkileşiminden geliyor. 

Bu arada CNBLUE'nun ballad parçaları üzerinde çok çalışan Jong Hyun, üzgün olduğunda mutluluk verici şarkılar, mutlu olduğunda da "üzücü" şarkılar yazdığını söyledi. Jong Hyun tercüman aracılığıyla "Bu gerçekten ruh halime bağlı" dedi. 

Fotoğrafçılıkla ilgilenen Jung Shin'e ne tür fotoğraflar çekmekten hoşlandığını sorduk. Çok meşgul olmasına rağmen Jung Shin köpeğinin günlük hayatından fotoğraflarını çekmeyi sevdiğini söyledi. Ayrıca sosyal medyada bunları paylaştığını da ekledi. 

Son olarak baterist Min Hyuk'a grupla çalışmaları esnasında neye odaklandığı soruldu. Grubun ikinci en genç üyesi bu soruya baterinin ritmin temelini oluşturmasına rağmen her enstrümanın onun için önemli olduğu cevabını verdi. Ama ne zaman grupla çalsa diğer enstrümanlara sorun çıkarmamak için çok çalıştığını ve böylece birlikte ahenkli performanslar ortaya koyduklarını söyledi. 

CNBLUE gelecek yıl yeni albümlerinin promosyonları için bir kez daha ülkeyi ziyaret etmek istediğini belirtti. Ama şu an için Yong Hwa "Lütfen yarınki konsere gelin ve muhteşem bir eğlenceyi paylaşalım" dedi.

Mekandan ayrılmadan önce Yong Hwa çok beklenen (yerel dilde) "Mahal kida"yı derken Jong Hyun'da "Salamat" dedi. 

CNBLUE LIVE: Can't Stop turu TGM Events tarafından düzenleniyor.

Admin Not: Mahal kida, Filipin dilinde seni seviyorum, Salamat ise teşekkür ederim anlamına gelir. 

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Çeviri: unDineee @TurkishBoice0 yorum:

Yorum Gönder