İMZA KAMPANYASI

Aksiyon Yönetmeni Yong Hwa'nın Atla-Takip Sahnesini Övdü2. bölümde yoğunlukla Dal Hyang yer aldı ve  ''Üç Silahşörler'' ile Joseon'u tehdit edenlere karşı (misal Kim Jajeom, Yonggoldae) el ele verdi. Dizinin sonlarına doğru yer alan atla takip sahnesi, programın mutlaka izlenmesi gerekilen sahnelerindendi. CJ E&M'in ''Üç Silahşörler'' yapımcısı Lee Youngok, ''Daha dramatik ve dinamik bir takip sahnesi çekebilmek için çekim arabaları ve hareketli kamera kullandık. (*heli-cams)
Değişik bir çok şey denedik , sahnenin kalitesini ortaya koyabilmek için 24 saat boyunca efor sarfettik. Lütfen dört gözle bekleyin.'' yorumunda bulundu.

Dikkatleri çeken bir başka nokta ise, Park Dal Hyang'ın dramatik bir şekilde askeri sınavı geçip 'Üç Silahşörler' ile düzgün bir şekilde tanıştıktan sonra ülkesi için yapacağı ilk savaş. Prodüksiyon ekibinin söylediğine göre, yüksek-kalite aksiyon sahneleri dizisi/sırası için bunu tutkulu oyunculuğuyla mümkün kılan ve 2. bölümün sonunda  atla takip sahnesinde başı çeken Jung Yong Hwa'ya teşekkür borçluyuz. İşini tutkuyla yapan Jung Yong Hwa, basın toplantısında utangaçlık göstermeyip sanki gerçekten setteymiş gibi rol yapmasıyla aksiyon yönetmeni ve ekipten övgüler topladı. Yapımcı Lee Yongguk sözlerine ilave olarak, ''Vücudunu koordine etmede ve hırsını göstermede çok iyi. At sahnelerini çoğunlukla dublörsüz çekiyor.2. bölümde yer alan atla takip sahnesi için güçlü oyunculuk yeteneğiyle bu sahneyi başarılı kılan Jung Yong Hwa'ya minnettarız.'' dedi.


*Bu yazının tüm hakları turishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Source:@TopstarNews.co.kr
Trans: justjyh
Çeviri: EunJung@TurkishBoice0 yorum:

Yorum Gönder