İMZA KAMPANYASI

AWESOME Dergisi - WAVE Röportajı


S: Yurt içi ve yurt dışı konser tecrübelerinizi bu albümde ve gelecek aktivitelerinizde nasıl kullandınız?

YH: Ne kadar çok konser verirsek, sadece konser sırasında yaşanan bir olma hissini o kadar çok düşünüyoruz. Bunu beste çalışmalarımın sonuçlanmasında da kullanıyorum. Örneğin, albüm yaparken göz önünde bulundurmaya başlıyorum ve konser atmosferine uyacak şarkılar yapmayı istiyorum.

S: Wave albümünde en sevdiğiniz şarkı nedir?

JS: Ben hala en çok 'Radio'yu seviyorum. Dinleyenlerin tepkilerini duymak çin sabırsızlanıyorum. Şaka yapmıyorum, her gün 7 kez dinliyorum. 

Diğer üyeler: 7 kez! (gülüyorlar)

YH: 5 ya da 10 kez değil; 7 gibi mucizevi bir sayıda yani? (gülüyor) 

MH: Ben tüm albümü çok seviyorum. Eğer seçmem gerekirse "Radio" olurdu. JS gibi ben de yayınlandıktan sonra gelecek yorumları merak ediyorum. Bu şarkının kalıpları kıracağını düşünüyorum. 

JH: Ben tüm şarkıları ve bütünleştikleri duyguları çok seviyorum. Eğer tek şarkı seçmem gerekse, son şarkıyı 'How awesome'ı seçerdim. Bunu kendim için söylemek biraz utandırıcı ama sözleri büyük bir ciddiyetle yazdım. 

YH: Ben 'Control'ü seçerdim. Bu şarkı üçümüzün -JS, MH ve benim- birlikte yazdığı ilk şarkı. Çok ilginç ve olağanüstü bir tecrübeydi. Muhtemelen 2. bir kere olmayacak (gülüyor). 

JS: Sonunda üçümüz aynı yatağa uzandık ve bunun hakkında konuştuk ve sözleri yazdık. Muhteşem bir tecrübeydi. Sözlere ne kadar etkim oldu bilmiyorum ama bu şarkının sözlerini yazmanın bir parçası olmak zaten benim için yeterince mutluluk vericiydi. 

YH: Bu şarkının önemi akılda kalıcı bir şarkı olması ve aynı zamanda güzel bir melodiye sahip. Hayranlar da beğenirse çok hoş olur. 

MH: Aslında sözleri yazarken koro kısımlarında bazı değişiklikler yaptık. Değişikliklerden sonra daha da iyi oldu. Şarkı yazma süreci gerçekten çok ilginçti. 

S: Herkesin "seksi" kelimesi için farklı bir tanımı vardır. Siz bir bayanın seksi olduğunu ne zaman düşünürsünüz? " 

JH: Benim için, bakışlarından. Bakışlarımız karşılaştığında gözleri o seksi ışığı verirse bence bu çok çekici olur.

MH: Ben de aynı şekilde bakışlar olduğunu düşünüyorum.

YH: Bence bir bayanın saçına dokunma hareketi!  

JS: Bu bayanların birini baştan çıkarma hareketi, değil mi? (gülüyor) 

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

scan cr. @koto0525
Çinceye çeviren: ariyon
İngilizceye çeviren: @yongyongjii
TR çeviri: Cage208 @TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder