İMZA KAMPANYASI

CNBLUE, 'WAVE' Albümüyle Oricon Listesinde 1 Numaraya Yükseldi


CNBLUE'nun 3. full Japonca albümü "WAVE" yayınlandığı ilk gün oricon listesinde 1 numaraya yükseldi. Japon şarkıcı Yuki'nin "Fly albümü de aynı gün yayınlananlar arasındaydı. 
CNBLUE kendi bestelerinden oluşan 11 parçalık albümü "WAVE"i 17 Eylül'de yayınladı. Albüm yayınlanır yayınlanmaz Oricon günlük listede ve Japonya'daki birçok listede zirveye yerleşti.

Albüm isim şarkısı 'Radio' Jung Yonghwa tarafından yazıldı ve Music Launcher ve Music BB gibi popüler Japon TV programlarında arka plan müziği olarak kullanılmak üzere seçildi.

Wave albümü dört farklı versiyonda yayınlandı. Sınırlı sayıda ilk basım CD A ve B alternatifli, standart CD versiyonu ve fan club üyelerine özel sınırlı sayıda basım. 

Her versiyon kliplerin de bulunduğu bir DVD'ye sahip. DVD'de Radio klibi, Summer Sonic 2014 performansı, 2014 hayran buluşması gibi görüntüler mevcut.

CNBLUE 4 Ekim'de gerçekleşecek 2014 Incheon Asian Game kapanış töreninde performans gösterecek tek Koreli grup olacak. Ayrıca 29 Ekim - 4 Aralık tarihleri arasında Japon Arena turu gerçekleştirecek. 

Kaynak: @enewsworld  & @koreaboo 
Çeviri: Cage208 @TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder