İMZA KAMPANYASI

[Röportaj] CNBLUE - Anan Dergisi No. 1922

S. Cilt güzelliğinizi korumak için neler yapıyorsunuz?

MinHyuk: Bolca su içiyorum. Meyve suyu ya da çay değil, en iyisi su. Ve iyi bir nemlendirici kullanıyorum. Oldukça kuru bir cildim olduğu için nemlendirici önemli.

Jungshin: Hergün nemlendirici krem kullanmak, iyi uyumak! Uyumak cilt için en iyisi. İyi bir uyku sonrası cildim tazalenmiş oluyor!

YongHwa: Annemin yaptığı bitkisel ilaçları içmek. İçeriklerini bilmiyorum ama vücuda iyi geldiğine inanıyorum. Bu yüzden acı olsa bile içiyorum. 

JongHyun: Makyajı iyice temizlemek. Cilt uzmanları cildime yağın iyi gelmediğini söylüyor; bu yüzden temizleyici kullanmıyorum. Sadece yüzümü iki kez yıkıyorum. İlkinde derinlemesine, ikincisinde nazikçe yıkamak benim yöntemim.

S. Kadınlarda nasıl makyaj hoşunuza gider? 

MinHyuk: Kolej kızı tarzı, makyajlı ve makyajsız hali arasında fark olmayan kadınlar. mMkyajsız yüzünü gördüğümde hayal kırıklığına uğramak istemem. 

Jungshin: Kızların makyajı hakkında pek fikrim yok... Hafif göz makyajı en iyisi. Kuş kanadına benzeyen ağır rimelli kirpiklerden hoşlanmıyorum. 

YongHwa: Hiç makyaj olmaması veya hafif makyaj olması iyi olur. Ağır göz kalemi iyi değil... Sanırım bütün erkekler benim gibi düşünüyordur, değil mi? 

JongHyun: En güzeli çok doğal duran makyaj. Ama eğer kız seksi bir makyajla buluşmaya gelseydi heyecandan kalbim yerinden çıkardı. 

S: Şu ara neye ilgi duyuyorsunuz? (*gönderme yapıyor: “WAVE” kelimesini kullanarak soruyor)

JongHyun: Şu ara felsefeyle ilgileniyorum. İnsan doğasıyla ilgili sorular; neden burdayım, neden yaşıyorum. Henüz cevabı bulamadım. Ama bulduğumda burda olmayacağım (gülüyor). Kitap okuyarak, internette gezinerek veya sohbet ederek cevabı arıyorum. Ama derin bir konu.

MinHyuk: Bence yakında geri dönecektir, çünkü zor bir konu (gülüyor). Ben çiçeklerden hoşlanıyorum; bu yüzden marketten çiçek alıyorum ve çiçek aranje etmekten hoşlanıyorum. Kendi kendime öğreniyorum ama fırsatım olup da öğrenebilmek (ders almak) isterdim. Ve "clay shooting" denemek isterdim (*Çamurdan yapılan kalıbı havada silahla vurma sporu) 

YongHwa: Şu ara hala kendime uygun bir hobi arıyorum.

MinHyuk: Bir hobi bulmak tüm hayat boyunca sürebilir, şu ara trendimiz bu. 

JungShin: Şu anda ben ve YH hyung diziyle meşgul olduğu için dördümüzün birlikte birşey yapmaya zamanı olmuyor. 

MinHyuk: Önceden birlikte basketbol oynardık ama artık YongHwa ve JungShin eve gelmiyor. 

JongHyun: Bu yüzden çok mutluyum. ÖZGÜRLÜK!

JungShin: (JH'a) Eve gelemediğimiz zamanlar bana aniden mesaj göndermiştin, "seni seviyorum" diye (gülüyor). Jonghyun çoooook yalnız biri.

JongHyun: (Ciddi bir yüzle) Üyelere neden "Seni seviyorum" mesajı göndereyim ki? Ah, işte gene bir felsefe problemiyle karşı karşıyayım. Bu gece yine uyuyamayacağım (gülüyor).

S: Şu anda hepiniz birlikte mi yaşıyorsunuz? 

JungShin: Evet. Ama bugünlerde evleri ayırmayı düşünüyoruz.  

YongHwa: Öyle olsa tazelenmiş hissederdim. Sadece şakaydı (gülüyor). Sadece farklı yerlerde uyumuş oluruz; asla değişmeyiz.

JungShin: Ayırdıktan sonra üzülüp üzülmeyeceğimizi anlayacağız.

JongHyun: Birbirimizin değerini anlarız.

*Ç/N: Röportajın yapılma dönemi Eylül öncesi

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden çıkarılması veya alıntı yapılması kesinlikle yasaktır!*

İngilizceye çeviren: @ketchburning
Kaynak: @CNBJonghyun 
TR Çeviri: Cage @TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder