İMZA KAMPANYASI

Yong Hwa: Ulzzang'dan SilahşörlüğeCNBLUE'dan Jung Yong Hwa bir ulzzang olarak dikkat çekerken şimdilerde Kore piyasasının en yetenekli figürüne dönüştü

Jung Yong Hwa, tarihi bir dizi olan Üç Silahşörler ile televizyon ekranlarına geri döndü. Üç Silahşörler, Alexandre Dumas'ın aynı isimli macera kitabının Kore uyarlamasıdır. Dizi büyük ölçekli kıyafetler ve dövüş sahneleri ile 2014'ün en çok beklenen dizisi oldu. 

Jung Yong Hwa, Alexandre Dumas'ın D'Artagnan karakterinin Kore versiyonu olan Park Dalhyang karakterini canlandırıyor. 

Teaser fotoğraflar ve ön gösterimler, aktörlerin fedakarlıklarının ve kılıç sanatları tarzı dövüş sahnelerinin habercisi olmuştu.

Park Dalhyang, Yong Hwa'nın daha önce rol aldığı Kore'nin ünlü dizileri müzikal türdeki Heartstrings ve romantik komedi türündeki You're Beautiful'daki karakterlerinden çok daha farklı. 

Jung Yong Hwa müzik çıkışını yapmadan önce internet sitelerinde bir model olarak dikkat çeken Busanlı bir gençti. Yakışıklı görünüşü keşfedilmesine olanak sağlarken başta gönülsüz de olsa şimdilerde FNC Entertainment olarak bilinen şirketin yarışmasına katıldı. 

CNBLUE daha tanıtılmadan önce müzikal bir dizi olan 2009'da yayınlanan You're Beautiful dizisinde Kang Shin Woo olarak çıkışını yaptı. You're Beautiful büyük bir başarı yakaladı ve baş rollerin kariyerlerini şekillendirmelerine yardımcı oldu. Aynı zamanda dizi iyi tepkiler alırken CNBLUE'da mütevazi bir başlangıç yaptı.

CNBLUE ilk olarak Japonya'da bağımsız olarak aktivitelerine başladı. Japonya'nın en tepelerinde performans sergileyen K-Pop sanatçılarının aksine CNBLUE metro istasyonlarında ve küçük kulüplerde performanslarını sergiledi. Bu deneyim Yong Hwa'nın performans rengini belirlemesine ve azmine katkı sağladı. 

Çıkışlarından bu yana CNBLUE başarılarını daha da büyüterek dünya çapında dinleyiciler kazandı. Jung Yong Hwa, Weekly Idol'de defalarca övülen söz yazarlığı ve yapımcılığını ön plana çıkardı. 

CNBLUE'nun yanı sıra Yong Hwa sunuculuk yetenekleri ve eğlence programlarına katılması ile de hafızalara kazındı. Running Man'de diğer tüm idollerden çok daha fazla göründü. 2010'da Girls Genetarition üyesi Seohyun ile katıldığı We Got Married programında hayranlarını artırdı. Üç Silahşörler Yong Hwa'nın dördüncü dizisi. 

*Bu yazının tm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Kaynak: kpopstarz
Çeviri: unDineee

0 yorum:

Yorum Gönder