İMZA KAMPANYASI

(2 Ekim 2010) Listen to CNBLUE Shanghai ~ Hayran Anlatımı


Arkadaşım ve ben ayakta durduk ve Yonghwa'nın ses tonu ile olduğumuz yere çakıldık!!! Arkadaşım 3 kere: Yakın, yakın, yakın, yakın diye tekrarladı.

Onun sivilcelerini bile görebiliyorduk (aigoo! işte onlara o kadar yakındık) ve onun çift yüzüğünü görmeye çalışıyorduk. Jungshin chingu gerçekten uzun ve ince bacakları var. Kahkülleri vardı ve ondan gözlerini görebilmek için kahküllerini yana çekmesini istedim??? Jonghyun'un gülüşü diye bir durum var. Ne gülüş ama. O gülüşü görmek için her şeyi yapardım. Nasıl güleceğini biliyor gibi gözüken Minhyuk, TV'de göründüğünden daha yakışıklı ve daha küçük yüzlü. Onun tshirtünü sevdim, satın almak istiyorum.

Süreç... Çeşitli şarkılar söylendi. Onlar 8'de sahne alacaklarını söylemişlerdi ama saat 8:10 oldu. Hayranların arasından birisine sarılacak, ellerini sıkacak ve fotoğraf çekileceklerdi. Yonghwa'yla sarılmak için bir fırsat... Sonuç 3 üye 4. üyenin yanına geldiler ve bir çember oluşturarak hayrana sarıldılar. Çemberin ortasında bir bayan!!!! Ayrıca Yonghwa, Jungshin ve Jonghyun'a sarılma. Minhyuk'un üzgün göründüğünü söylemeyi unuttum. Yonghwa onu rahatlattı. Sonunda, şarkı söyleme olmayacağı, encore yapılmayacağı söylendi. (Sunucunun neden encore olmayacağını söylediğini merak ediyorum halbuki onların 3 encore şarkısı daha vardı?)

Hayran buluşmasını 2 kelime anlatabilir; Dream/Illusion (Rüya/Yanılsama)


Girişte, hayranlara çörekler verdiler ve girişten sonra olağanüstü sahneye çok yakın olduğumuzu gördük. Sabırsızlandık ve bekledik.

Band sahneye gelene kadar bekledik. Gerçekten onların ne kadar mükemmel olduklarını gördüğümde şok oldum?! Televizyondakinden, fotoğraflardan gerçekten çok daha iyilerdi, sanırım aşkım yüzünden. Onlara çok yakın olduğum için onları gördüğüme inandım ve iç çektim. Böylesine bir güzelliğin önümüzde görebildiğimiz için teşekkür ederim.

Luwan Stage konser salonu sesi iyiydi, beklediğimden daha iyiydi. Bizim küçük band'imiz bugün mükemmellerdi. Özellikle Şangay'a uyumları, bu gece en iyi seslerini dinledik. Bunun ardından artık onları CD'lerden ve mp3'ümden dinlemek istemiyorum. Onlar CD'dekinden daha harikalar!
10 şarkı, etkileşim, nakaratlar, o kadar doğaldı ki.. sanki birbirimizi uzun zamandan beri tanıyormuşuz gibi.. hiç yabancılık hissetmedik.

Soruları verdikleri cevaplar, bizleri hareketlendirdi. Sık sık anlayışlı gülümseyen yüz, birbirleriyle yaptıkları minik yaramaz şakalar, hayranların sevgisi, Şangay sevgisi.. Sahnede bir aile gibiydik.. 

Onlar tutkularını hayranlarından alıyorlar. Hayranları çok iyi ve aktifler. 4'ü tarafından çevrelenmiş sıcak bir kucaklama, verdiği mutluluk hissi.

O gece heyecanlı, şanslı ve mutlu bir geceydi.




*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Kaynak: cnbluestorm
Photos: as tagged /  iver1024@baidu & paris0915@egloos15
Çeviri: mcnbl

1 yorum:

tesekkürler ama videosunu yayınlayabılır msınız :)

Yorum Gönder