İMZA KAMPANYASI

BOICE Dergisi 1. Sayı ~CNBLUE Menajeriyle Röportaj

SORU: Bu sizin ikinci defa Boice dergisinde yer alışınız. Uzun zaman oldu, lütfen Japon Boice'lere merhaba deyin.

CEVAP: Şimdi CNBLUE dünya turuna çıkan ve alanını genişleten bir band oldu. Siz onları destekleyip samimiyetle izlediğinizden onlar için aile gibisiniz. Lütfen CNBLUE'yu desteklemeye devam edin.

SORU: Esasen menajer olarak ne tür işler yapıyorsunuz?

CEVAP: Onların programlarını yönetiyorum. Özellikle Japonya'da olduklarında daima onlarla birlikteyim.

SORU: Üyeler hakkındaki ilk izleniminizi bizimle paylaşır mısınız?

CEVAP: Onları almaya havaalanına gittiğim zamandı ilk tanışmamız. Yorgun olmalarına rağmen beni gülümseyerek selamladılar, bu çok iyiydi.

SORU: O zamandan sonra, izlenimleriniz değişti mi?

CEVAP: Pek sayılmaz. Bana çok çeşitli hallerini gösterdiler. Uzun zaman geçirmeye gerek olmadan, bana ''HAYIR'' ifadelerini bile gösterdiler. Hahaha

SORU: CNBLUE'yla çalıştığınız süre içinde, sahip olduğunuz en mutlu an hangisiydi?

CEVAP: CNBLUE Arena Tur 2012, Come On. Her şehirde, leziz yemekler yedim ve onsene (kaplıcalara) gittim. Canlı performans sonrasında bunları yapmak mutluluk vericiydi.

SORU: Tur sırasında, üyelerden 'yeni yüz' olan oldu mu hiç?

CEVAP: Konserden önce zar zor uyanan üyeler de var daima çabuk uyanıp konser için hazırlık yapan üyeler de var. Böyle oldu.

SORU: Yani?

CEVAP: Esasen Minhyuk konser hazırlığı yapmak için en hızlı uyananları. 2 hyung da konser öncesi zar zor uyanıyor. Hahaha

SORU: Öte yandan, tuhaf bir anınız var mı?

CEVAP: Mesela, büfe gibi bir yere gitmiştim ama orada sadece 3 pirukuru (içecek ismi) kalmıştı, bu gerçekten korkunç.

SORU: Peki siz ne yaptınız?

CEVAP: Başka bir büfeye gittim hahaha

SORU: CNBLUE, Kore'de yaşıyor ve siz Japonya'da yaşıyorsunuz. Uzaklığın ve aradan geçen zamanın üstesinden nasıl geliyorsunuz?

CEVAP: İş gereği daima birbirimizle iletişim halinde olduğumuzdan arada böyle bir boşluk oluştuğunu hissetmiyorum. Onlara Japon yemeklerri fotoğrafları gönderirim. Biz birbirimizle popüler şeyler hakkındaki bilgileri bile paylaşırız.

SORU: Onlar Kore'deyken, bu üzücü değil mi?

CEVAP: Evet çok üzücü hahaha ama ayrı kalmışız gibi hissetmiyorum.

SORU: CNBLUE'nun en çok modaya düşkün/stil sahibi olan üyesi kim?

CEVAP: Jungshin. Onun modaya ilgisi olduğundan daima şık şeyler bakar. Böyle şeylerde bir numara.

SORU: Kendi düzeninde yaşayan üye kim peki?

CEVAP: Yonghwa sağ duyulu. Günlük ritimini korur daima. Günlük programı sabittir.Yemek olsun ya da egzersiz olsun sakince yapar. Sanırım onun tahammüllü olduğunu söyleyebilirsiniz.

SORU: ''Truth'' yayınlandı. Yapımında yer aldınız mı?

CEVAP: Şarkılarını dünya turundayken ya da  seyahat ederken bestelediler. Bu kez gerçekten pek şansım olmadı.


CNBLUE'nun günlük yaşamı nasıldır?
Bir kez daha CNBLUE'nun Japon menajeri B. ile bunu konuştuk.
Onlara yakın olan bu kişiden öğrendiğimiz kadarıyla CNBLUE'nun günlük hayatına yakından bir göz atalım mı?


SORU: Dördü arasında en çok yiyen kişi kim?

CEVAP: Jung Shin. Keçi gibi yiyor. Tur için dışarıda olsun ya da çalışıyor olsun farketmez asla öğün atlamaz.

SORU: En pejmürde (düzensiz, pasaklı, dağınık) üye kim?

CEVAP: ''Pejmürde'' değil ama sanırım ''erkeksi'' kişi olan Jong Hyun. Sanki bir otel odasındaymışsın gibi. Çok açık bir şekilde ''JH buradaymış.'' diyebiliyorsun.

SORU: En haylaz (neşeli, şakacı) kişi kim?

CEVAP: Biraz beklenmedik ama sanırım Min Hyuk. Genellikle sakin durur ama zaman zaman komik suratlar yapar ve espri patlatır. Bize bazen gösterdiği bu eğlenceli yanı çok etkileyici.

SORU: Lütfen bize üyelerin iyi yönlerini söyleyin! 

CEVAP: Yonghwa bir kere bir şey yapmaya başladığında tamamen değişecektir. Ben onun iyi bir imaja sahip olduğunu ve güvenilir bir lider olduğunu düşünüyorum. Jonghyun her şeyi ters yüz eder. Her şeye objektif bakar ve bence bu iyi bir özellik. Jungshin denge hissiyatına sahip biri. Tur sırasında bile, eğer bir şeyi kendisi yaparsa  ortada gergin bir durum olduğunda bile o döndüğünde atmosfer iyi olarak değişir. Minhyuk güvenilir bir insan. Anne gibi her şeyi organize eder, genç olmasına rağmen. Yarının programından emin olur ve bana yardım eder hahaha

SORU: Eğer CNBLUE üyelerini ailene uyarlasaydın, nasıl olurdu?

CEVAP: Jung Shin benim küçük kardeşim olurdu. Yong Hwa, babam. Min Hyuk karım olurdu çünkü düzenli biri. Temizlemede, düzenleme yapmada ve bu gibi işlerde çok iyi. Bana unuttuğum şeyleri hatırlatıyor ve o destekleyici biri.  Jong Hyun benim ikiz kardeşim olurdu. Japonca'da iyi olduğundan beni sürekli üyeler konusunda güncelliyor. En çok onunla bilgi alışverişinde bulunuyorum.

SORU: Peki, CNBLUE için dilekleriniz nedir?

CEVAP: Umarım CNBLUE tarzlarını koruyan bir band olur. Umarım, birisi onların şarkısını dinlediğinde bu şarkının CNBLUE şarkısı olduğunu düşünür. (Ç/N: Yani şarkılarında kendi renklerini, tarzlarını ortaya koymalarından bahsediyor,)

SORU: Son olarak, tüm okuyuculara mesajınız nedir?

CEVAP: Bizi daima desteklediğiniz için teşekkür ederim. CNBLUE için destekleriniz motivasyon kaynağı. Bizi desteklemeye devam ederseniz çok mutlu olacağım böylelikle CNBLUE geleceğe doğru koşmaya devam edebilecektir.*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak yasaktır.*

Kaynak: C.N.Blue
Çeviri: EunJung0 yorum:

Yorum Gönder