İMZA KAMPANYASI

CNBLUE 2014 WAVE Arena Tur, Budokan Konserleriyle Başladı~

MANŞET: ''CNBLUE'nun Budokan'da gerçekleşen ilk solo konseri 26.000'den fazla kişinin ilgisini çekti. [Ait olduğumuz sahne] ''


Koreli rock band CNBLUE, ilk kez Budokan'da konser verdi. 2 günlük konser 26.000'den fazla kişinin ilgisini çekti. Ana vokal Yonghwa'nın ''CNBLUE'nun tarihindeki en iyi konser'' sözleriyle CNBLUE 2014 WAVE Arena Tur'un ilk konseri başladı. 

Konser rahatlatıcı bir aşk şarkısı <Ring> ile başladı. Bu kez dört bir yana dönen sahne, büyük çıkış sahneleri olan  <392> ile benzerdi. Ana vokalist Yonghwa, ''Bu bizim Budokan'da ilk konserimiz. Yoğun duygular yaşıyorum'' dedi. Gitarist ve vokalist olan Jonghyun akıcı Japoncasıyla onu takip ederek, '' Şarkı listemizi uzun süre düşündük ve kış temali bir konser olmasına karar verdik.'' Bize sürpriz olarak, dışarıda hava o kadar da soğuk değil (güler). Soğuk ya da sıcak olsa da sorun değil! dedi.

Bu konserde şarkı listesi, son albüm WAVE odaklı oldu. Bugüne kadar, ilk defa canlı çalınan şarkılar, tamamen dolu alanda oturan seyircilerden  tezahüratlar ve alkışlar kazanıp üyelerin duygularını zirveye taşıdı. Yonghwa, ''Albümün adı <WAVE> Hadi buradaki herkesle birlikte bir <DALGA> yapalım!'' dediğinde , yuvarlak sahnenin etrafını kuşatan izleyiciler fevkalade/görkemli bir insan dalgası yaptı; sahnedekiler ve izleyiciler bir bütün oldu.

Budokan'daki performans bu yılın mart ayında gerçekleşen <FNC KINGDOM> konseri sonrası yapıldı. '' Bu yılın sonunda bir FNC KINGDOM konseri daha olacak. Her ne kadar kendi sahnemizde olduğumuz için mutlu olduğumuzu söylesek de Kingdom konseri de bizi mutlu edecek! Zamanınız olursa, lütfen katılın.'' Yonghwa herkesi bu şekilde bilgilendirdi. Jungshin, ''Özel ortak sahneler olacak, lütfen bunları (merakla) bekleyin!'' sözleriyle eklemede bulundu. Dördü de KINGDOM mevzusunda tutkuyla konuştular.

<Foxy> ve <I'm Sorry> gibi şarkılar bitkin kalabalığı heyecanlandırdı, bunu son şarkıları <Radio> ya kadar bir çok şarkıları takip etti.Yonghwa yüzü gülümseme doluyken şunları söyledi, ''Gerçekten mutluyum. Arena Tur'a dönüş, insanları mutlu eden bir sahne!''

Encore sırasında, Can't Stop melodisi izleyicileri derin üzüntüye taşıdı. Piyanonun girişinden itibaren, ton gitgide güçlenerek herkesi coşturdu. ''Buradan sonrasında, yeni bir başlangıç yapacağız. Kendimizi geliştirip zirvede yer almak için çok çalışacağız. Biz çıkış yapalı 5 yıl oldu. Daha da güçlenerek geliştik. Gerçekten yoğun duygular yaşıyorum. Biz sahneye aidiz.'' Bu sözlerin ardından Yonghwa nazik bir gülümseme gösterdi.

CNBLUE 2014 WAVE Arena Tur, Osaka, Fukuoka'da devam edecek ve Nagoya'da son bulacak. Ayrıca yılın sonunda, FNC Aile konserine <FNC Kingdom> katılım gösterecekler.

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak yasaktır.*

Kaynak/Source: @ribbonchariots
Çeviri: EunJung
Düzenleme: unDineee

0 yorum:

Yorum Gönder