İMZA KAMPANYASI

'Her zaman yalnız hissediyorum' - Yonghwa


CNBLUE Japonca bir dergiyle müzik ve hayatları üzerine konuştu.

Yonghwa, MIYAVI ile bir müzik festivalinde tanıştığını, çok güzel gitar çaldığını ve saç modelini çok beğendiğini söyleyerek MIYAVI ile çalışmak istediğini söyledi.

Lonely Night şarkıları hakkında Yonghwa her zaman yalnız hissettiğini söyledi. Daha sonra Jungshin de yalnız hissettiğini itiraf etti. Son zamanlarda gece senaryo okurken aniden “Ah, yapayalnızım yani!” diye düşündüğünü söyledi.

Jonghyun ideal tipiyle ilgili soruya; “Öncelikle şirin kızlara kıyasla güzel kızları tercih ederim; ama aşırı güzel olmak zorunda değil. İkinci olarak da saygımı kazanabilecek bir kız olmalı. Kızlar da çok havalı olabiliyor, değil mi? Bu tarz kızlardan hoşlanıyorum” şeklinde yanıtladı.

Japonya turlarıyla ilgili Yonghwa, tur kışın olacağı için konserin sezona uygun olmasını istediğini söyledi ve hala planladığını söyledi. “Bu turumuz bir önceki turumuzdan bir yıl sonra olacağı için yeni yayınlanan bir sürü şarkı oldu. Hala çok çalışıyoruz, herkese daha önce hiç duymadıkları şarkıları ve farklı bir sahne/performans göstermek istiyoruz.”

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Kaynak: mentalshin
Çeviri: CNBuSrang0 yorum:

Yorum Gönder