İMZA KAMPANYASI

Yong Hwa ~ Aralık 2014 InStyle Röportajı


Karmakarışık saçlar, mahmur gözler. Bol bir t-shirtün içinde Yonghwa, gelişigüzel bir şekilde örgü yün ceketi üzerine geçiriveriyor. Çok süslü olmayan görünümüyle, doğal bir şekilde kamera karşısında.

Güneş ışınlarıyla ısınan gün, saat 13:00'da, rahatlamış yüz ifadesiyle Yonghwa, bir otelin suitinde hazırlanmış fotoğraf setine giriş yaptı. 3 Silahşörler dizisinin çekimlerinin ardından verdiği konserler ve yurtdışında yaptığı reklam çekimleri dolayısıyla biraz yorgun görünüyordu. Ice Americano'sundan bir yudum alarak, "Bugünün konsepti, kör kütük içtikten sonraki sabah uyandığında böyle olunur gibi bir şey mi?" dedi. (gülüşmeler)

Hayallerindeki oyunculuk

Modern bir dizi ve tarihi bir dizi çektiğim için gelecek sefere sinema filmi ile meydan okumak istiyorum. Eğer Choi Min Sik gibi büyük bir aktör ile aynı sette olma şansım olursa küçük bir rol bile beni rahatsız etmez. Ben direk onlardan izleyerek oyunculuğu öğrenmek istiyorum. Elbette, sürekli kendi renginde farklı tarzlarda filmler çeken Bong Jo Ho'nun yönetmenliğini üstlendiği bir yapımda yer almayı çok isterim.

Harika adam

Yakın zamanda Game of Thrones'u izledim. Dizide Tyrion Lannister rolünde oynayan Peter Dinklage oldukça etkileyiciydi. Çünkü bodur olarak doğdu ve boyu sadece 135 cm. Ama sadece fiziki limitini aşmakla kalmıyor aynı zamanda doğal oyunculuğu ile karizmasını gösteriyor, bu inanılmaz. CNBLUE içinde en mükemmel üye kim mi? Jung Shin dolup taşan parlak enerjisi ile mükemmel bir üye. Jong Hyun çok yakışıklı. Min Hyuk da öyle ben de. Dördümüzde çok farklı tarzlarda olduğumuz için bir kişiyi seçemiyorum. Öyleyse hadi en mükemmeli benim diyelim. (güler)Genel tarz

Rahat edebileceğim kıyafetler giymeyi seviyorum ve yeni markalara bakmıyorum. Üzerinde boya desenleri olan Martin Margiela marka spor ayakkabıları seviyorum. Moda dergileri çekimlerinde abartılı dramatik elbiseleri çok giyiyorum ama aslında asla onları almam. Bugünkü çekimdeki tema benim tarzımı yansıtıyor. Yırtık t-shirtler, soluk kot pantolonlar ve örgü hırkalar mı, Kurt Cobain'in tarzı gibi.  Ama ben aslında sıklıkla eşofman altı giyerim.


Eğlence programları 

Oyunculuk ve şarkıcılık aktivitelerime başladığımda kesinlikle beni takip eden eğlence programlarında görünmek istiyordum. Bu tarz eğlence programlarımda kişiliğimin değişik yönlerini gösterebilirim gibi hissediyorum. Eğer bir program seçmek zorunda kalırsam Infinity Challenge Şarkı Festivali'ni seçerdim. Haha Sunbea ile partner olabilirsem çok eğlenceli olurdu. Reggae müzik sevdiğim için onun son yayında 10cm ile sergilediği performans çok etkileyiciydi

İyileşme/Dinlenme süreci 

Eğer tatile girebilirsem Avrupa'ya gitmek istiyorum. Büyük ihtimalle Venedik ilk durağım olur. Eğer unutulmaz bir seyahat anısı derseniz birkaç yıl önce Şili'de şarap evlerini ziyaretimi seçerdim. Ilık güneş, lezzetli yiyecekler ve aromalı şarap, her şey inanılmazdı. Ben ortaokuldayken annemle gittiğimiz Sattle gezisini de unutamıyorum. Bu yılki son hayalim ailemle birlikte bir kez daha Yılbaşı tatiline çıkabilmek.


*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Çeviri: unDineee,mcnbl
Photo cr: as tagged0 yorum:

Yorum Gönder