İMZA KAMPANYASI

CNBLUE Yonghwa'nın Bugün Yayınladığı 'You, Star'ın Tüm Gelirleri Bağışlanacak


CNBLUE'nun lideri Jung Yonghwa yayınladığı hayran şarkısı 'Star, You'nun gelirlerini hayır kuruluşuna bağışlayacak. 23 Aralık'ta kendi bestesi 'Star, You'yu yayınlayan Yonghwa, tamamen akustik sound'dan oluşan bu şarkı ile hayranların sevgisine karşılık minnettarlığının mesajını iletiyor. 

"Star, You" şarkısını Gayo Daejeon'da ilk kez sahneleyen Yonghwa, hayranlarından büyük ilgi topladı.  'Star, You'nun tüm gelirleri FNC Entertainment'in hayır işleriyle ilgilenen kuruluşu "Love FNC" aracılığıyla bağışlanacak.  

Jung Yonghwa, "Düşüncelerimi hayranlara aktarabilmek çok anlamlı. Lütfen sözlerini dinleyin." diyerek açıklama yaptı. CNBLUE'nun lideri ve ana vokalisti Jung Yonghwa, pek çok hit şarkı besteleyerek müzisyenlik kariyerinde adımlar atmaya devam ediyor.  2013'ün hitlerinden I'm Sorry'e ek olarak bu yıl 'Can't Stop' ve Ryu Hyunjin'in bu sezonluk tema şarkısı 'Ryu Can Do It'i besteledi. Hem ulusal hem de uluslararası medyadan eş zamanlı olarak müzikalitesini ve popülaritesini arttıran övgü dolu eleştiriler aldı. 

Jung Yonghwa şu anda hazırladığı solo albümünü gelecek yıl yayınlamayı planlıyor.


*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak yasaktır.*

Kaynak/Source: justjyh
Çeviri: mcnbl

0 yorum:

Yorum Gönder