İMZA KAMPANYASI

CNBLUE’dan Jung Yong Hwa Weibo'da 2014'ün Ateşli İnsanlarından Biri


FNC Entertainment’a  (temsilci Han Seong Ho) bağlı CNBLUE grubunun üyelerinden Jung Yong Hwa, Çin’de Weibo’nun en ateşli insanlarından seçildi. 

Son zamanlarda, resmi bir hesap olan ‘Weibo Celebrities’ (Weibo Ünlüleri)  ‘2014 Weibo Ünlüleri Listesini’ yayınladı ve Jung Yong Hwa yılın ilk ateşli insanı seçildi.

Weibo şunları belirtti: Jung Yong Hwa hesabını açalı yalnızca 6 hafta olmasına rağmen ismi Weibo’da 20 den fazla kez popüler oldu. Ayrıca  hesabını hayranlarıyla sohbet etmek, Çince çalışmak ve birçok artistle iletişim kurmak gibi birçok farklı amaçla kullandı. 

Jung Yong Hwa'nın Çin'deki  hayranlarıyla iletişim kurmak için verdiği samimi çaba sonunca onlardan aldığı ateşli cevaplarla, Weibo’da 21. hafta(17-23 ekim) ve 24. hafta(8-14 aralık)  listelerinde 4 hafta boyunca 1. Sıraya oturdu.

Bu arada, Jung Yong Hwa Kore-Çin ortak yapım kredi kartının reklam modeli seçildi. Ayrıca kendisinin yazıp bestelediği CNBLUE’nun 5. Mini albümü olan ‘Can’t Stop’la da uluslararası bir başarı elde etmişti. Şarkı bu yıl KPOPs’ a aday gösterildi ve dünyada en çok tweetlenen şarkı listesinde 17. Sırada yer aldı.

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak yasaktır.*

Kaynak/Source: naver
Çeviri: LJH Hyanggi

0 yorum:

Yorum Gönder