İMZA KAMPANYASI

FNC Entertainment Tokyo'daki "FNC Kingdom" Konserini Başarıyla Düzenledi


Eğlence ajansı FNC Entertainment ikinci aile konserleri olan Japonya'daki 'FNC Kingdom'ın ilk gününü başarılı bir şekilde yönetti. Geçtiğimiz 20 Aralık'ta Tokyo Makuhari Messe'de 2 konserlik programda  FT Island, CNBLUE, Juniel, AOA, ve N.Flying sahne aldı. Bir günde 2 konserin gerçekleştiği programda FT Island ve CNBLUE'nun başı çektikleri gündüz ve gece performansları için Zümrüt ve Elmas temaları uygulandı.

Son zamanlarda CNBLUE, Arena turlarındaki serbest tarz canlı performansları sırasında 100.000 izleyici kapasitesiyle başarıyı yakalamıştı. Bu sırada FT Island hayranlardan onlarla birlikte şarkı söylemelerini ve zıplamalarını isteyerek, onlarla nasıl iyi iletişim kurduklarını gösterdi.

Solo sanatçı Juniel de tatlı sesiyle sahneyi ısıtırken Japonya'da bağımsız (indie) bir band olarak kariyerlerine başlayan N. Flying de yeni şarkılarını söyledi. Bu sırada AOA 'Like a Cat' şarkısının Japonca versiyonunu ilk kez söyleyerek izleyenleri şaşırttı.

Ajans aynı zamanda sanatçılar arasında farklı kombinasyonlar da hazırlamıştı. FT Island’dan Lee Hongki ve AOA’den Choa, FT Island’dan Lee Jaejin ve Juniel, CNBLUE’dan Lee Jonghyun ve AOA’den Yuna, N.Flying’den Lee Seunghyub ve AOA’den Jimin kadın-erkek çift olarak sahnede peformans sergilediler.

Sadece bu da değil, iki band FT Island ve CNBLUE, grup üyelerini değişerek özel bir performans sergilediler.  CNBLUE’dan Jung Yonghwa, FT Island'dan Choi Jonghoon ve Song Seunghyun ile “Mochi Mochi” isimli takımı kurarken FT Island’dan Lee Hongki, Lee Jaejin, CNBLUE’dan Lee Jonghyun ve Lee Jungshin ile “Wander Band”i kurdular.

FNC aile konserlerinin ikinci kısmına 27 Aralık'ta Osaka Jo Hall'da devam edecek.

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak yasaktır.*

Kaynak/Source: ttwigo
Çeviri: mcnbl

0 yorum:

Yorum Gönder