İMZA KAMPANYASI

[Haber] CNBLUE Golden Disc İçin YarışıyorÖnümüzdeki ay Pekin'de yapılacak 2015 yılı Golden Disc ödül töreninden önce, Korea JoongAng Daily’e bağlı şirket Ilgan Sports, büyük ödüle aday olan kız ve erkek gruplarını açıklayacak.

Yeteneksiz KPOP erkek gruplarının sadece sevimli yüzlerinden dolayı piyasaya çıkarılması artık çok eskide kaldı. Ülkenin müzik piyasası bu yıl şarkı söylemek, dans etmek, şarkı sözü yazmak gibi birçok yeteneği içinde barındıran erkek müzik gruplarına şahit oldu. 

CNBLUE, rekabetçi erkek gruplar arasında ön planda. 

Grubun baş vokalisti Jung Yonghwa’nın yazdığı ve bestelediği “Can’t Stop” bu yıl piyasaya çıktığı günden beri sayısız rekor kırdı. Dijital single çıktığı gün, Hong Kong, Tayvan, Macau ve Malezya’nın da içinde bulunduğu 6 farklı ülkede iTunes zirvesine oturdu. 

Amerikan websitesi Mashable’nin haberine göre, “Can’t Stop” ile bu yıl en çok tweetlenen 50 şarkı içinde 17. sırada yer alan CNBLUE, bu listede bu kadar yüksek sırada yer alan ilk Koreli sanatçı oldu. 

CNBLUE ayrıca bu yıl hayran çalışmalarını genişleterek, nisan ayında başladıkları Asya turuyla Tayland, Çin, Singapur ve Malezya’yı da içine alan 13 farklı ülkede 16 performansa imza attı. 

Grup aynı zamanda Japonya’daki ülke turlarına devam etti. Japonya’daki konserlerine yaklaşık 100.000 seyirci katıldı.

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak yasaktır.*

Kaynak/Source: hancinema
Çeviri: LJH-Hyanggi

0 yorum:

Yorum Gönder