İMZA KAMPANYASI

The Three Musketeers Dizisi 2. ve 3. Sezonda Devam EtmeyecektvN'in dönem dizisi The Three Musketeers 2. ve 3. sezonda devam etmeyecek. Alexandre Dumas'ın romanından uyarlanan tarihi dizi başlangıçta 3 sezon olacak diye karar verilmiş olsa da 26 Aralık'ta yapımcıların yaptığı açıklama ile 2. ve 3. sezonların iptal edildiği açıklandı. Yapımcılar açıklamalarını "Farklı yapımlar arasında farklılıklardan sonra tvN bu yapımla gelecek sezonda devam etmeme kararı aldı. tvN yeni bir dizi ile devam edecek"şeklinde sürdürdü.

TheThree Musketeers, CNBLUE'nun Yong Hwa'sının baş rol Park Dalhyang'ı canlandırdığı  orijinal yapım 2014 Ağustos'ta başlayıp 2 Kasım'da biten toplamda 12 bölümlük bir diziydi. Park Dalhyang orijinal yapımda d'Artagnan rolünden esinlenilmişti.

Dizide Yong Hwa'nın dışında rapper ve oyuncu Yang Dong Geun, Lee Jin Wook, Seo Hyun Jin ve Yoo In Young gibi ünlü isimler de yer almıştı.

Romantik komedileri ile öne çıkan tvN için The Three Musketeers bir yenilgi oldu, tvN 90'ların Kore'sini anlatan Reply serisi de dahil olmak üzere dönem dizilerinde başarı yakalayamadı.

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Kaynak: kpopstarz, soompi
Çeviri: unDineee
0 yorum:

Yorum Gönder