İMZA KAMPANYASI

Brave Family: Min Hyuk Evin Oğlu Oluyor


KBS 2TV'nin eğlence programı Brave Family'nin tanıtımı 20 Ocak'ta KBS'in Yeoido'daki uluslararası toplantı salonunda gerçekleştirildi. Lee Moon Sik, Shim Hye Jin, Park Myung Soo, Choi Jung Woo, CNBLUE'dan Min Hyuk, AOA'den Seolhyun ve görevliler basın toplantısı için bir araya geldiler.

Brave Family, ünlülerden oluşturulan kurgusal bir ailenin çekici bir programda yolculuğunu, dünyadaki köylerin kendilerine has özelliklerini, köy hayatı deneyimlerini ve komşularıyla geçinmelerini konu alan bir eğlence programı. 

Programda ailenin oğlu Min Hyuk'u oynayan genç yıldız değişen şartlara muhteşem bir uyum gösteriyor. "Eğlenceli ve keyifli sohbet eden tarzda biri değilim" diyen genç adam "Çok fazla eğlence programında yer almadım ama insanları güldürmeliyim gibi bir yükümlülük almadım üzerime. Sadece aile içinde kendimi göstermek istedim. Hazırım" diye devam ederek programdan beklentilerini ve hedeflerini açıkladı. 
Bir kız grubu olan AOA'den Seolhyun programda Min Hyuk'un kız kardeşi rolünde karşımıza çıkıyor. Min Hyuk "Yönetmenle görüştüğüm zaman bir kız kardeşim olursa harika olur dedim" diyor. "Yine de ona nasıl davranacağımı ya da nasıl yaklaşacağımı bilemiyordum. Seolhyun benden küçük olduğu için kız kardeşini koruyan bir abi gibi davranmaya çalıştım." diyen Min Hyuk nazik karakterini gözler önüne seriyor.

"Çıkışımı yapana kadar uzun bir süre stajyerlik döneminden geçtiğim için ailemle ilgilenme şansım ya da onların benim için ne kadar önemli olduğunu düşünecek vaktim yoktu. Bu program sayesinde gerçek ailenin ne demek olduğunu anlamak istiyorum. Lütfen beni dört gözle bekleyin ve çokça destekleyin. Teşekkürler"

Brave Family'nin ilk bölümü 23 Ocak'da KBS 2TV'de yayınlandı. 

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Kaynak: Getitk
Çeviri: unDineee0 yorum:

Yorum Gönder