İMZA KAMPANYASI

CNBLUE’nin 2015 Yılı Plan ve Amaçları, 2014 Yılı DeğerlendirmesiSoru: Geriye dönüp baktığınızda 2014 yılı sizin için nasıl bir yıl oldu? 10 üzerinden puan verecek olsanız kaç puan verirdiniz?


CNBLUE: 9 puan verirdik.”Can’t Stop” albüm tanıtımları ve grup üyeleriyle yaptığımız aktiviteler sayesinde hayranlarımızla olan ilişkilerimiz güzel gelişmeler gösterdi. Bu sayede çok mutlu ve minnettar hissettik. Eğer mutluluk seviyemizi puan sistemiyle gösterecek olsaydık, bu en yüksek sayı olurdu. 2015 yılının bize daha iyi şeyler göstereceğini umuyoruz. Kendimizi güzel şeylerin büyüsüne kaptırmamak adına tam puan yerine 9 puan vermeyi tercih ettik.

Soru: Albüm satışlarınızda istediğiniz seviyeye ulaşabildiniz mi? Satışlarınıza 5 yıldız üzerinden kaç verirdiniz?

CNBLUE: ★★★★

 “Can’t Stop” albümümüzü destekleyen herkese çok teşekkür ederiz. Grup üyeleri tarafından yapılmış bir albüm olmasından dolayı bizim için özel bir anlama sahip. Ayrıca dünya turlarımız sırasında farklı ülkelerden hayranlarımızla tanışmak ve müziğimizi herkese gösterebilme şansına sahip olmak bizi çok mutlu etti. Gelecek yıl, müziğimizi dinleyenleri mutlu edebilmek için daha çok çalışacağız.

Soru: 2014 yılında sizin için en iyi olan şey nedir?

CNBLUE: En iyi yaptığımız şeyi sıralamak yerine, şunu söyleyebiliriz, Amerika, Meksika, Peru ve Şili’de ilk defa bulunduk ve orada solo konserler verdik. Orada bizi çok mutlu eden ve unutulmayacak anılarımız oldu. “Can’t Stop” comeback veda sahnelerinde yaşanılan her şey kafamıza kazındı, oradaki her şey bizi çok mutlu etmişti.

Soru: 2014 yılına dair aklınızdan silmek istediğiniz şeyler var mı?

CNBLUE: Sonrasında pişmanlık hissetmemek için genellikle yapabileceğimizin en iyisini yapmaya çalışırız. Bu yüzden çok iyi yapmadığımız şeyler olsa bile bunu aklımızdan silmek istemeyiz. Pişmanlık duyduğumuz şeyleri aklımızdan silmek yerine onları hatırlayıp CNBLUE’yu daha iyi hale getirebilmek için onları fırsata dönüştürürüz.

 Soru: 2015 yılı için planlarınız ve gayeleriniz neler?

CNBLUE: 2015 yılında, grup liderimiz Jung Yonghwa bir solo albüm yapacak. Ayrıca bateristimiz Kang Minhyuk KBS kanalında yayınlanan “Brave Family” programına katılacak. Üyelerimizin bunun gibi farklı alanlarda çalışmasını istiyoruz. Farklı kulvarlarda birçok aktivite yapmak istiyoruz ve bunun için desteklerinizi bekliyoruz.

 *Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Kaynak: CNBLUE Boice International Fan
Çeviri: LJH-Hyanggi
0 yorum:

Yorum Gönder