İMZA KAMPANYASI

(Haber) Çin’in Uluslararası Hava Durumu Servisi Günlük Hava Tahminlerini Sunarken CNBLUE’dan Jung Yonghwa’nın Fotoğraflarını KullanıyorCNBLUE grubunun lideri Jung Yonghwa Çin’in uluslarası hava durumu servisinin sayfasında karşımıza çıktı.

Anhui’nin Uluslararası Hava Durumu Servisi geçenlerde Weibo hesabı üzerinden yayınladığı mesajında “Bu hafta havadaki toz yoğunluğu çok fazla olmayacak ancak lütfen dışarı çıkarken maskelerinizi takmayı unutmayın.” sözleriyle beraber, Jung Yonghwa’nın maske takmış bir fotoğrafını kullandılar.

Daha öncesinde de, Fujian’ın Uluslararası Hava Durumu Servisi  Weibo hesabı üzerinden yayınladığı mesajında Jung Yonghwa’nın ceket giymiş ve atkı takmış bir fotoğrafına yer vermişti. Yayınladıkları mesajda şu sözlere yer verdiler: "Öğleden farklı olarak, bu gece yağış bekleniyor bu yüzden Jung Yonghwa gibi kalın giyinmeniz önemli.”

Jung Yonghwa’nın fotoğraflarının hava durumu haberlerinde kullanılmaya başlanması aslında Mart ayında başlamıştı.

Durum gösteriyor ki Jung Yonghwa’nın Çin’deki popülaritesi gün geçtikçe artıyor ve artık çok daha fazla insan onun fotoğraflarına aşina. Hava durumu servisi Jung Yonghwa’nın dizisinden onun ıslak saçlı olduğu bir sahneyi kullanarak şunları belirtti: "Beklenmedik bir şekilde yağış bastırabilir. Lütfen şemsiyelerinizi yanınıza almayı unutmayın. Yoksa Jung Yonghwa gibi ıslanabilirsiniz.”

Hava durumu tahminlerinde popüler bir ünlüyü kullanmak aslında çok karşılaşılan bir durum değil. Servisin belirttiğine göre Jung Yonghwa uluslararası hava durumu servisinde kullanılan ilk ünlü.

Jung Yonghwa’nın fotoğrafları Çin’de 9 farklı şehrin hava durumu tahminlerinde kullanıldı. Fotoğrafların kullanıldığı hava durumu tahminleri Jung Yonghwa hayranları tarafından yüzlerce beğeni ve yorum aldı.

Bu arada, Jung Yonghwa ve Yang Dong Geun’ düeti “Mileage” in klibi 9 Aralık Cuma günü yayınlandı. Yonghwa’nın ilk solo albümünün de 20 Ocak’ta yayınlanması bekleniyor.


*Bu yazının tüm hakkı turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Kaynak: kpopstarz
Çeviri: LJH-Hyanggi

0 yorum:

Yorum Gönder