İMZA KAMPANYASI

Jung Yonghwa Mnet Üzerinden “Jung Yonghwa’s Hologram”ı Adıyla Tek Kişilik Özel Bir Yayın BaşlatacakJung Yonghwa 15 Ocak’ta Lee Jungshin ve Lee Joon ile beraber çektikleri yemek şovu “mukbang” ı online olarak yayınladı. Üçü birden arkadaşça bir atmosfer altında biftekleri, salataları ve diğer birçok yiyeceği afiyetle midelerine indirdiler. Lee Jung Shin’in yiyeceklerle meşgul şirin yüzü, Lee Joon’un salataya karşı takındığı ciddi yüz ifadesi ve Jung Yonghwa’nın şakacı halleri programda dikkat çeken unsurlardı.

“Mukbang Self-Camera” Jung Yonghwa tarafından çekilen ve yayınlanan ilk program. Şimdilerdeyse “Jung Yonghwa’s Hologram” adındaki tek kişilik bir şov için uğraşıyor.

Yong Broadcast (Bangsong Yong) adı altıyla yayınlanacak olan klipler bizzat Yonghwa tarafından planlanmakla kalmıyor yine bizzat Yonghwa tarafından çekilip, yönetmenliği ve düzenlemesi yapılıyor. Zaman geçtikçe de daha fazla “Yong Broadcast” klip serileri yayınlanacaktır. Televizyonda da Mnet üzerinden yayınlanacak olan “Hologram” Yonghwa’nın  izleyicileriyle samimice iletişim kurmak için çektiği videolara çektiği yer verecek ve kişisel ağını açtığında da onun günlük olarak yaptıkları gösterilecek.

Jung Yonghwa sosyal ağı üzerinden yüzlerce Koreli ve Asyalı hayranıyla iletişime geçebiliyor. Basit bir özçekim fotoğrafı veya kısa bir selamlama yazısı olsa bile dikkatleri üzerine çekebiliyor. “Bangsong Yong”  bizzat Yonghwa tarafından planlandı ve çekildi ve hiç kuşkusuz Yonghwa’nın kendine has cazibesini hem Koreli hem de uluslararası bütün fanlarına gösterecek.

“Hologram”ın 22 Ocak’taki ilk yayınından önce, Yonghwa’nın kendi gibi ünlü arkadaşları onu desteklediklerini göstermek için bir mesaj yolladı. Yonghwa’nın çektiği videoda, CNBLUE, FTISLAND, Infinite’ L, Ailee ve AOA nükteli bir şekilde Jung Yonghwa’nın ilk realite şovunu tebrik ederken karşımıza çıkıyor.*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Çeviri: LJH-Hyanggi
Kaynak: Just JYH


0 yorum:

Yorum Gönder