İMZA KAMPANYASI

Minhyuk, Seolhyun'a Brave Family'de Küçük Kız Kardeşi Gibi Davrandığı İçin Çok Mutlu


KBS 2TV kanalının 20 Ocak'ta Brave Family programı için yaptığı basın toplantısında, CNBLUE'dan Kang Minhyuk her zaman küçük bir kız kardeşe sahip olmak istediğini söyledi.

"Küçükken aileme bir kız kardeş istediğimi söyledim fakat onlar beni dinlemediler. Yönetmenle yaptığım ilk görüşmede bana nasıl bir aile ilişkisi istediğimi sordu, bende küçük bir kız kardeşim olmasını isterdim şeklinde cevap verdim. (AOA'dan Seolhyun'u ima ederek) Sonunda bir kız kardeşe sahip olduğum için mutluyum." sözlerini dile getirdi.    

Minhyuk şu sözleriyle konuşmasına devam etti; "Daha önce küçük bir kız kardeşim olmadığı için, başlarda Seolhyun'a nasıl davranmam gerektiğini bilmiyordum. Fakat o şirin ve hayranlık uyandıran bir insan. Daha çok genç olmasından dolayı ona karşı doğal davranmaya başladım."

Bu arada Brave Family programını formatı şu şekilde; ünlüler yabancı aileleri ziyaret ediyorlar ve onlarla yaşadıkları sırada aralarında yeni aile ilişkileri gelişiyor. Programda başrolde olan ünlüler Shim Hye Jin, Lee Moon Shik, Park Myung Soo, Choi Jung Won, CNBLUE'dan Kang Minhyuk ve AOA'dan Seolhyun.

Program 23 Ocak saat 11 de yayına girdi.

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak yasaktır.*

Kaynak: mwave
Çeviri: LJH-Hyanggi@TurkishBoice0 yorum:

Yorum Gönder