İMZA KAMPANYASI

‘Sakının Yakışıklı Beyler’ CNBLUE SEZONA MERHABA YayınlanıyorCNBLUE, FNC Şirketi’nin bilindik gruplarından biri. Kendi yazdıkları şarkılar Japon müzik listelerini yıkıp geçti. Yeterli grup sesleri, muhteşem şarkı söyleme yetenekleri ve üniversitelileri hatırlatan yakışıklı yüzleriyle tanıdığımız grup, 2015 SEZONA MERHABA ’da birbirine zıt çekiciliklerini gösterdiler. CNBLUE’nun SEZONA MERHABA fotoğraflarını yayınlamaya başlıyoruz! Bazen rahatlıktan bazense doğallıktan ortaya çıkan bu pozlar tabuları yıktı adete. Fotoğraf çekimlerini ve yayınlanmayan son özel bonus B çekimlerini canlı canlı izlemeyi sakın unutmayın!


CNBLUE’nun SEZONA MERHABA Hikayesi
CNBLUE üyeleri göz kamaştırıcı ılık güneşin batmaya başladığı normal bir günde çekim alanında toplandılar. Huzurlu ve bir o kadar da eğlenceli vakit geçirerek her bir üyenin en doğal pozlarını yakaladık.
CNBLUE SEZONA MERHABA çekimlerinde üyeler çift halinde erkek-erkek kimyası, erkek kardeş-aşk hikayesi konseptlerini sergilediler. Üyeler çekimler sırasında sanki ‘2014’ün En İyi Çifti’ ödülünü almak için birbirleriyle yarışıyor gibiydiler. İlk olarak, ana vokal Jung Yonghwa ve gitarist Lee Jonghyun çiftinin pozuna bakalım. İkili çekimleri yerde poz vererek tamamladılar.Sırt sırta oturup poz vermek, tıpkı aşk filmlerinde görmeye alışkın olduğumuz türden!
Bu sahneyi nerede gördüğümüzü merak ettik…
‘Kalbim Sonbaharda’ filminde bir sahneydi değil mi? //ㅅ//
“Aslında utangaç olduğumuzdan dolayı kendimizi gülmekten alamadık, çok komik.”
Utangaçlığı bir tarafa bırakan sonbahar erkeği Jung Yonghwa’nın kalp atışlarını hızlandıran gözleri!
“Kapı açılıyor. İçeri geliyorum.”
CNBLUE’nun lideri Jung Yonghwa’nın yorgun gözleri.
Nazik bir erkeğin fotoğrafı tıpkı bunun gibi. Jung Yonghwa bunu gözleriyle belli ediyor.
Çocuksu masum bakışları ve çekiciliğiyle CNBLUE’nun gitaristi Lee Jonghyun.
Yakışıklı, zarif ve harika giyimli baterist Kang Minhyuk’un gözleri ışıldatan fotoğrafı.
Grubun en genç üyesi bassist Lee Jungshin. O duygulu bir erkek, çünkü tıpkı bir model gibi masumiyeti ve cazibeyi aynı anda barındırıyor.
Grubun en genç üyeleri, Kang Minhyuk ve Lee Jungshin erkek-erkek kimyası pozu. Grubun olgun üyelerinden daha sert bir fiziksel etki yarattıkları ortada.
Göz kamaştırıcı güneş parlarken CNBLUE’nun 4 erkeği. CNBLUE’nun SEZONA MERHABA çekimleri 10 Aralık’ta yayınlandı.  2015’te CNBLUE ile gülümsemeniz dileğiyle!^^*

CNBLUE’dan Lee Jungshin’in SEZONA MERHABA  kargo servisi için beklediğine dair  bir söylenti duyduk… *_*
YAYINLANMAYAN FOTOĞRAFLAR

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden çeviri çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Kaynak: CNBLUESTORM
Çeviri: LJH-Hyanggi
0 yorum:

Yorum Gönder