İMZA KAMPANYASI

Yong Hwa ve Hayranlarına Sadece 62.2 Cm Uzakta - Gayo Daejun Sahne Arkası


O, You're Beautiful'un "Kasaba Çocuğu", The Three Musketeers'ın "Saf Joseon Delikanlısı"!
O, tek bir bakışıyla insanların dudaklarında bir gülümseme olan adam. Eğer onun karşısında olmasaydım yer çekimi kuvveti dudaklarıma etki ederdi!
O sadece ona bakarak insanları güldürebilen bir sevimlilik abidesi!
Şarkıcı ve söz yazarı olan bu adamın gözlerini kocaman açacak kadar onu şaşırtan şey de ne?Çünkü heyecanla yanan 200 çift göz onu izliyor ve Yong Hwa diye haykırıyordu. Dünya ile güneşin arasında yaklaşık 150 milyon km, Busan ile Seul arasında yaklaşık 390 km ve yıldız Yong Hwa ile hayranları arasında onun minnet duyduğu 62.2 cmlik bir mesafe var. Aralığın bir günü beklenmedik bir şekilde aşırı derecede soğuktu. Şimdi sizlere Yong Hwa'nın sadece onun için toplanmış hayranlarına "Star, you" isimli sürpriz bir şarkı armağan ettiği anları göstereceğiz!Tıpkı CNBLUE'nun lideri gibi bugünün renk kodu olan çivi mavisi bir kıyafet giyiyor. Hayranlarından önce gelip böyle bir selfie çekildi.Sözleri elindeki damarlar görünecek kadar sıkı sıkı tutup son kez kontrol etti ve prova yaptı!Bir yandan gitarını çalarken bir yandan da yan gözlerle hayranlarını kontrol ediyordu. Gözlerim daima senin üzerinde ~♪♪Kapı çalıyor ~~ ve içeri giriyorsun ♪♪
Aklında yer alabilir miyim? Benim aklım çoktan (sana) kilitlendi.
Sonunda Jung Yong Hwa göründü!Ama,
İçeri girdiğinde önce mesafenin yakınlığıyla daha sonra soğuk havaya rağmen gelen hayranların çokluğuyla daha sonra da inanılmaz yüksek bir desibele sahip çığlıklarla şaşkına döndü ve utancından kafasını yerden kaldıramadı.Karşı cinsin kalbini çalmak sadece 10 dakika mı sürer? Yong Hwa'nın hayranları için yazdığı şarkı onun sadece 15 dakikasını aldı! Bu sadece uyusa da uyanık da olsa hayranlarına sevgisini gösterebilen "Hayranlarını Sevenlerin Babası/Ustası" Jung Yong Hwa'nın yeteneği olabilir."Star, you" söz ve müziği Yong Hwa tarafından yazılıp, onun parlamasına yardım eden birçok hayrana ithaf edilen bir hayran şarkısı. Utangaçlığını çabucak üzerinden atan Yong Hwa herkesle göz teması kurmaya başladı.Ne kadar zaman geçerse geçsin hep yanımda olmanızı diliyorum~
Siz benim aşkımsınız ♪♪Sağ tarafta oturan hayranlar üzgün müydü? O zaman bir kez daha söyler!
Sizi seviyorum ~ ♪♪Hepinizi, her birinizi seviyorum ~♪
Bekle bir dakika!
Yong Hwa'nın ilk fan servisi  utangaçça itiraf ettiği "Seni... seviyorum" cümlesi...Yong Hwa bir günlüğüne barmen oldu. Onun hayranlarına "Bir bardak içki burada~" diye bağıdığı sırada kahkahalara boğulduğu ve hayranların onun sinsi barmen oyunculuğuna katılarak güldüğü anları izlemek heyecan vericiydi! Yong Hwa'nın ikinci fan servisi....Hayranlarına verdiği basit bir V pozuydu.
Ve sandalyesini ayağıyla döndürdü! Herkesin fotoğrafını çekmesine izin vermek için etrafında 360 derece dönerek düşünceli sıcak kalbini gösterdi.
Yong Hwa'nın üçüncü fan servisi,Bu bir kampanya sahnesi değil.
Uzun kolları ve yaşlı gözleriyle seçmenlerden oy isteyen bir politikacıya dönüştü!
Yong Hwa'nın dördüncü hayran sevisi,
Yong Hwa'nın kendine özgü elini öpüp hayranlarına göndermesi!
Ah neden gözlerimi bu gifden alamıyorum.
Hayranlar Yong Hwa'nın fan servisinden oldukça mutlu olmuştu ve Yong Hwa da hayranlarını bir hediye olarak gördüğü için mutluydu.
Aslında Yong Hwa bir Arena Turu düzenledikleri sırada yoğun programına rağmen hayranlarına böyle bir hediye verebilmek için elinden gelenin en iyisini yaptı.Sözlerin olduğu kağıdı defalarca kontrol etti.Ve tatmin olana kadar defalarca kaydetti! Omuzları tekrar tekrar kayıt yaptığında inip kalksa da yüzünde hayranlarına gönderdiği gülümseme hiç solmadı. Ayrıca ona mal olmuş hareketini el-öpücüğünü de unutmadı.
Sadece videodan bile onun sevgisini hissedebileceğiniz kayıt videosunu izleyin!


Ve hayranların eşliğinde muhteşem bir performans olan "Star, you"ya bir göz atın.
Yıldız ve hayranlar, Boice'lar ve Yong Hwa ve "Star You"
Bu ayrılmaz bütünle ve sımsıcak yüreklerle birlikte eğlendiniz mi?
'Siz bir araya toplanmış yıldızlarsınız
Benim üzerimde parlıyor beni aydınlatıyorsunuz
Siz bir araya toplanmış yıldızlarsınız
Etrafımı kuşattığınızda parlıyorum'
Yong Hwa'yı destekleyen tüm hayranlarına ve utangaç itirafını buraya kadar okuyan tüm Starcast kullanıcılarına teşekkürler. CNBLUE Starcast 2015'de daha iyi bir imajla gelecek. Umarız her zaman Starcast'ı okursunuz. (A.N/ Umarız her zaman Turkishboice'un da yanında olursunuz ^^)Bitti mi sandınız? Sizler için ekstra bir şeyler hazırladık. Size dün SBS Gayo Daejun'da Lucky Boys proje grubunda harika iş çıkaran "Sunucu" Yong Hwa'nın bekleme odasında sözlerine dalmış pratik yapan fotoğraflarını göstereceğiz.'Sunucu Yong' hazırlıklar boyunca sözlerine çalışıyorYong Hwa'nın sunuculuk yetenekleri hiçbir yerden gelmiyor.
Fan servis 1
Bu pratik yaptığı selamlaması "Sevimli Yong Yong""Sevimli Yong Yong"u bu şekilde yaptı
Fan servis 2

Bu "Sunucu Yong" Jung Yong Hwa sahneye çıkacağı ana kadar defalarca pratik yaptı.

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Kaynak: Starcast
Çeviri: unDineee0 yorum:

Yorum Gönder