İMZA KAMPANYASI

Balad Şarkıcı Jung Yonghwa Şık Bir Ülke'de - Yonghwa&Kim Seo Ryong Stil İşbirliği


Bu ıslak dudaklı, incecik görünümlü boyna sahip adam da kim?Tabi ki bir numaralı şarkıcı Jung Yonghwa.

İlk solo albümü 'One Fine Day' ile ününe ün katan Yonghwa, çeşitli telli enstrümanların, piyanonun ve orkestranın eşlik ettiği sahnede One Fine Day'in hikayesini güzelce ve sağır edercesine gösteriyor.
Bunun yanında nemli gözlere sahip Yonghwa, gösterişten uzak kıyafetleri ile daha duygusal/karanlık bir hava ile dikkat çekiyor.
'One Fine Day'e oldukça uyumlu görünen bu kıyafetlerin sırrı Kore'nin ünlü stilisti Kim Seo Ryong ile yapılan bir başka işbirliğinde yatıyor.

Şimdi stilist Kim Seo Ryong ve Jung Yonghwa'nın özel buluşmasını gözler önüne seriyoruz!
Antika bacaklar ve fildişi perdeLüks ürünlerin ortaya çıkaran bir mekanJung Yonghwa, One Fine Day için uygun kıyafetleri bulmak için stilist Kim Seo Ryong'un Flagship Store'unda soluğu aldı.Yonghwa, şık ve klasik erkek kıyafetleri denildi mi akla gelen stilist Kim Seo Ryong ile buluştu.Bir mezura yardımıyla tam bedenini bulabilmek için dikkatlice ölçülerini aldı.Stilist Kim Seo Ryong'un daha önce tasarladığı bir kıyafeti giydi.

Bu, sadece 1 mm ile bile sahnedeki güzelliği etkileyecek tüm detayları dikkatlice incelemek için gerekli bir durum.Stilist Kim Seo Ryong, bir müzisyen için çeşitli sahnelerde giyilmek üzere ilk kez bir koleksiyon hazırladığını söyledi. 
One Fine Day'in duygusallığı için ölçülü lüks bir tarz oluşturabilmek için fikir almayı sürdü. "Bu nasıl?"'Sadece bir kez giydi bunu...'
Görevliler giydiği her kıyafetle "Gerçekten çok yakıştı" ve "Bu model harika" diyerek Yong Hwa'nın muhteşem imajını övüp durdular.Gerçek sahnedeymiş gibi düzenlen Yong Hwa'nın 'çok özel işbirliği' nasıldı peki?

#Yong Hwa'nın stil notları - 1. Şık Siyah

Yong Hwa comeback'inin ilk gününde içine giydiği gri bir gömlek ve siyah takım elbise ile karşımıza çıkıyor.
Siyah takımıyla tam uyum yakalayan gömleği ile birlikte "Sevgilisinden ayrılmış biri" havası veriyor.Saçları ciddiyetle tel tel düzenleniyor!Bir günlüğüne elbise fırçan olmak istiyorum. 
Düzenli olmak basit bir şey! Fırçayla tozunu al~Titiz görünüm basit bir şey!Gitme..!!

#Yong Hwa'nın stil notları - 1. Saf ve Şık Beyaz

Sivri yaka ve kalkık açıyla bir gün önceki kıyafetiyle kontras oluşturan beyaz takımın saf güzelliğini de ortaya koyarak şehirsel sofistikeliği canlandırmayı da unutmadı. 

Comeback'inin ikinci günü saf ve şık beyaz takımıyla değişti!Bir valizin üzerine oturarak dergi çekimi bile yaptı.'Oh... o kadar yakışıklı ki nefes alamıyorum. Nefes al nefes ver~ huha huha'

#Yong Hwa'nın stil notları - 1. Karizmatik Hep SiyahBugünkü kıyafeti tepeden tırnağa simsiyah~Yuvarlak yaka ve keskinliği azaltılmış tümden siyah bir kıyafet giyiyor.
Ama bu kıyafeti bir yerden gördüğünüzü düşünüyor musunuz?Çıkış parçası One Fine Day'in klibinde görmüştük.Ertesi gün, sivri yaka takım elbiseden şal detayı ile daha yumuşamış bir havada görünüyor.

#Yong Hwa'nın stil notları - 4. Desenli Oyun
Derler ki erkekler desenli modeller giyseler bile dikkatli olmalılar. Jung Yong Hwa bu aktivitede şık desenli bir takım elbise denedi. Çeşitli uygun kumaşlardaki çizgili  desenlerle değiştirerek konsepte uygun canlılık katarken birçok duygu yaşattı. Basit bir t-shirt ve desenli kumaşla benzersiz bir desenli imajı tamamladı.
Şimdi kıyafetlerle uyumluyum~

Bu kıyafeti KBS 2TV'de birincilik kazandığı Music Bank'de giydi. 


"İlk birinciliğini almış bir adamım~"

Söz yazarı Yong Hwa ve stilist Kim Seo Ryong'un işbirliği hoşunuza gitti mi? EğerOne Fine Day şarkısını dinledikten sonra  "Bu güzel" diye düşünüyorsanız daha sonra 'Yong Hwa için yanıp tutuşacak' böylece müzik yaparken, insanların hoşuna gitmesi için konsepte daha çok çalışken ve buna rağmen sahnede en iyi performansı vermek için 'Elinden gelenin en iyisini yapmış söz yazarı Yong Hwa'nın' her bir resmini bulacaksınız. Gelecekte de STARCAST takipçilerinin kulaklarını ve gözlerini heyecanlandırmak için elinden gelenin en iyisini yapmaya devam edecek! Lütfen bald şarkıcı Yong Hwa'nın One Fine Day için hazırladığı daha çok kıyafeti dört gözle bekleyin. ^^

#Ekstra fotoğrafları da gösterelim mi? - 'Sade Kıyafetler'


"Sahne kıyafetlerim çok değerli~"
Yemek yerken beyaz takımı kirletmemek için kot gömlek giyerek ve peçete ile üzerini örtüyor.


"CD'im yayınlandı~"


"Aynı poz mu?"*Bu yazının tüm hakları turkishbıoice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Kaynak: STARCAST
Çeviri: unDineee0 yorum:

Yorum Gönder