İMZA KAMPANYASI

CNBLUE'nun Jonghyun'u Judo Yeteneklerini Sergileyecek


CNBLUE’nun Jonghyun'u, MBC programı ‘Private Tutoring Across Generations’da ekranlara gelecek. 

Jung Jae Hyung ve Song Ga Yeon'a savaş sanatları dersi sırasında katılacak. Çekimlerde, Jonghyun'un mavi bir judo üniforması giydiği görülüyor. Ortaya çıkışı ve selamıyla onları şaşırtıyor. Üniformayı taşımaya yardım eden uzun boyu ve yakışıklı görünümü, Jung Jae Hyung'u endişelendiriyor.

Jung Jae Hyung, Jonghyun'a şu soruları yöneltti; "Hep Judo ile mi uğraştın?  Yoksa daha önce karma savaş sanatlarıyla da ilgilendin mi?". Önceden öğrendiği bir-iki hareketi gösterirken, "Sen gerçekten box yapmayı bilmiyorsun, değil mi? diye kahkaha attıran soruyu sordu.

Jonghyun öğrenciyken altın madalyalı bir judo sporcusuydu ve 2 yıldır da karma savaş sanatlarını öğreniyor. Özel olarak, onun, Jung Jae Hyung'un spordaki hocası ve Jung Jae Hyung'un öğretmeni ile yakın bir ilişkisi var. Song Ga Yeon'un, Jung Jae Hyung'u işaret ederek, "Atletik ve yakışıklı...Sen bir rakipsin" demesi daha da kahkalara yol açtı.

Peki Jonghyun'un judo yetenekleri nasıl?  ‘Private Tutoring Across Generations’ 5 Şubat Perşembe günü ekranlara gelecek.

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Kaynak: cnbjonghyun
Çeviri: mcnbl@TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder