İMZA KAMPANYASI

İQIYI Röportajı~ CNBLUE TFBoys İle Çalışmak İstiyorCNBLUE: Herkese merhaba, biz CNBLUE'yuz!
Sunucu: Wah!

Geçtiğimiz günlerde, Kore bandi CNBLUE, iQiyi Müzik Listesi Show'unda bir röportaj gerçekleştirdi. O gün band içindekilerin hepsi de yakışıklı imajlarını sergilediler ve görevlileri çılgına döndürdüler. Kang Min Hyuk, Lee Jung Shin, Lee Jong Hyun ve band lideri Jung Yong Hwa çıkışlarından bu yana oyunculuk ve şarkıcılık anlamında yüksek bir popülariteye sahip oldular. Çok kısa bir süre önce 29. Kore Altın Disk Ödülleri Seremonisinde, popüler CNBLUE ödüllerin kazananıydı. Çinli sanatçılardan en çok kimleri sevdikleri hakkında konuşurlarken CNBLUE, JJ Lin ve yerel yeni band TF Boys'u övdü. Ayrıca onlarla çalışmak için duydukları isteği de ifade ettiler. 

YH: JJ Lin. Onunla bir şarkı üzerinde çalıştım. İşbirliği oldukça eğlenceliydi. Onu tanıdıktan sonra, birlikte bir şarkı üzerinde çalışmak hakkında konuştuk. Çok güzel bir hatıraydı. Gelecekte, daha fazla Çinli şarkıcılarla iş birliği yapmayı umut ediyoruz, TF Boys gibi mesela *gülerler* Onların sevimli olduklarını duymuştum.
Sunucu:  TF Boys'un popülaritesi yüksek.

Bahsetmeye değer bir başka konu ise, bir şarkıcı olmanın dışında, band lideri Jung Yong Hwa ayrıca bir Mandarin dili aşığı. Telaffuzu doğru olmasa da, okuduğunda çok sevimli. Asıl kayıt gününde, Jung Yong Hwa her zamanki mizahi yönünü göstermeyi unutmadı, sunucudan Mandarince'de bir kızla nasıl randevulaşacağını öğrendi. 
Sürpriz bir şekilde, ''Amca, flört etmeyeceğim'' bile dedi. Büyüleyici aurası ve internet argo kullanımı (internette sıkça kullanılan ifadeleri kastediyor muhtemelen) bizi hayrete düşürdü. 

YH: ''Ben Jung Yonghwa, iQiyi Müzik Listesi. Biz CNBLUE'yuz.'' (Ç/N: Bu kısımları Mandarince söylüyor)

*Mandarin okurken, sunucunun peşinden tekrarlıyor*

CNBLUE: Yemek yedin mi? Çok güzelsin. Bir randevu?
YH: Bir randevu? Randevu yok. Amca, biz randevulaşmayacağız.
CNBLUE: Çok güzel!
YH:&JS: Yüksek mi değil mi?

*YH bir şişe meşrubat içiyor*

YH: Ekşi erik içeceği 
Buzlu su, buzlu su
YH: iQiyi arkadaşlar
Unnie hepinizi seviyorum.
Sıkı çalıştın~ Sıkı çalıştın~
iQiyi sıkı çalıştın~ (şarkı söyler gibi melodili bir şekilde)
Teşekkürler!

CNBLUE'nun uzun röportajı için yakında yayınlanacak lütfen iQiyi Müzik Listesi yayınını yakından izleyin.
MH: Merhaba, selamlar sizlere. *dalgalar* Onu gördün mü?''

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*Çeviri: EunJung

0 yorum:

Yorum Gönder