İMZA KAMPANYASI

Jung Shin Saklı Şarkı Söyleme Yeteneklerini Sergiliyor


CNBLUE'nun Lee Jung Shin'i saklı kalmış şarkı söyleme yeteneklerini 'Thank You, Son' dizisinde açığa çıkarıyor.

Yakın zamanda yayınlanan 'Thank You, Son' dizi fragmanında Jung Shin'in sıkı sıkı mikrofon tutup tüm kalbiyle şarkı söylediğini görüyoruz.

Halihazırda CNBLUE'nun bas gitaristliğini yapan Jung Shin'i ilk kez böyle açık açık şarkı söylerken izleyeceğiz. Dizide, ikinci kez Sooneung sınavına girecek olan, sınav stresi ve aile baskısıyla mücadele eden genç bir öğrenci olan Jang Si Woo karakterini canlandırıyor. Lee Jung Shin bizlere M Signal'dan "Don't Know" parçasını seslendirecek.

Aynı zamanda fragmanda duş altında bağıran Jung Shin ilk kez başrol olduğu bu karakterde oyunculuğunun değişik yönlerini göstermeye hazırlanıyor. Birçok dizi fragmanının aksine bu video haberlerden gerçek sahneler içeriyor. Kore'deki üniversite sınavının zorluğuna dikkat çekilmesi diziye olan merak daha da körüklüyor.

'Thank You, Son'; Kim Ji Young, Choi Jin Ho, Lee Ah Hyun, Lee Dea Yeon, Yoon Yoo Sun, Ah Jae Min ve birçok diğer ünlü ismi kadrosunda barındırıyor. Dizi açgözlü ebeveynlerin hırslarının nasıl tüm aileyi değiştirdiğini gösteriyor.

2 bölümlük dizi olan "Thank You, Son" 11, 12 Şubat'da Kore saatine göre 22:00'da yayınlanacak.*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Kaynak: mwave

Çeviri: unDineee


0 yorum:

Yorum Gönder