İMZA KAMPANYASI

Park Shin Hye'nin Yonghwa'ya Destek Vermek İçin Gerçekleştirdiği Sürpriz Ziyaret


Aktris Park Shin Hye, geçtiğimiz günlerde solo olarak çıkış yapan yakın arkadaşı CNBLUE üyesi Jung Yonghwa'ya destek için sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi. 

''Jung Yonghwa'nın Hologram'ı'' isimli ilk solo show programı sırasında Yonghwa evine yakın arkadaşlarını ve grup üyelerini davet etti. Şarkıcı Ailee, Block B grubundan Zico, AOA ve tabiki CNBLUE üyeleri, Yonghwa'nın solo albüm çıkışını ve show programını kutlamak için yapılan kutlamalara katıldı. 

Eğlencenin ortasında, sürpriz bir misafir geldi ki bu Park Shin Hye'den başkası değildi. İkili sık sık özel bir ilişkide olduklarına dair dedikodularla gündeme gelmişti. Yoğun programına rağmen, aktris katılım gösterdi ve bir hediyeyle birlikte çiçek buketi getirdi. 

Onu ziyarete gelen yakın arkadaşlarının yanısıra Yonghwa sizlere bekar evinin kapılarını da açacak. Solo çıkışı ve reality show kutlamaları için özel kırmızı halı ve kurdele kesme seremonisi bile hazırlandı. 

Ayrıca sizlere geçtiğimiz günlerde 20 Ocak tarihinde yayınlamış olduğu ''One Fine Day'' isimli albümünün yapım aşamasını da gösterecek. 

''Jung Yonghwa'nın Hologram'ı'' ilk bölümüyle 22 Ocak tarihinde Mnet kanalında Kore saatiyle 19:30'da yayınlandı.

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak yasaktır.*

Kaynak: ttwigo
Çeviri: EunJung

0 yorum:

Yorum Gönder