İMZA KAMPANYASI

Yonghwa İçki İçerken Hesabı Ödeme Alışkanlığını Düzeltti


Tek kişilik programı ile iletişim kralı olmaya çalışan CNBLUE'dan Yonghwa, dürüst düşüncelerini MIB'den Kangnam ile paylaştı. 29 Ocak'ta yayınlanan Jung Yonghwa'nın Hologram programında, Yonghwa, CNBLUE'nun çıkışı ile 6 yıldır sayısı giderek artan hayranlarının merakını gidermek için bir günlüğüne DJ oldu.

Stüdyonun radyo odasına dönüştürülmesiyle Jung Yonghwa ve Kangnam "Are You Curious" bölümünde sorulara cevap verdiler. Bu bölümde "İçme alışkanlığımı düzenledim" diyerek Yonghwa dikkatleri üzerine çekti

"Önceden içki içerken daima hesabı ödeme alışkanlığım vardı. Ertesi sabah, fişlere bakardım ve pişman olurdum. Ama şimdi sabırlı bir şekilde diğer kişi ödesin diye bekliyorum"dedi. Kangnam hemen ekledi, "Benim de sürekli hesabı ödeme alışkanlığı olan bir sunbaem vardı, o yüzden sürekli onla içerdim."

Kangnam, Yonghwa'nın gerçek boyu, ideal tipi ve içme alışkanları hakkında sorular sorarken Yonghwa hepsine dürüstçe cevap verdi. Kangnam, Yonghwa'nın soruları geri çeviremeyeceğinden emin oldu ve bu bölümün hayranlar için güzel bir ortamda geçmesine liderlik etti.

Bekar evindeki tek kişilik programı başladıktan sonra ünlü arkadaşlarının yardımı ile Yonghwa, ilk solo albümünü nasıl hazırladığını, müzik stüdyosunu göstererek paylaştı.

İlk bölümde, Yonghwa arkadaşlarını ve günlük yaşantısını tanıttı. İkinci bölümde de Yonghwa'nın ne tür müzikal ilgileri olduğundan bahsetti. Hayranların merak ettikleri ve stres dolu şarkı sözü defteri gibi konuları izleyenlerle paylaşmaya devam edecek.

4 bölümlük Hologram programı, tek kişilik bir program olarak farklı hikayelerini ekranlara getiren Yonghwa tarafından yazılıp, çekilip, sunuluyor.  Hayranları ile daha da yakın olmak adına Yonghwa, programın içeriğini doldurmak için çok çalışıyor. 

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Kaynak: mwave
Çeviri: mcnbl@TurkishBoice
0 yorum:

Yorum Gönder