İMZA KAMPANYASI

Yonghwa Solo Performans Yapmakla CNBLUE İle Performans Yapmanın Arasındaki Farkı Açıkladı


Lider Jung Yonghwa geçenlerde çıkardığı solo albüm üzerine solo performans yapmakla CNBLUE grubuyla performans yapmak arasındaki farkı SBS Power FM'de katıldığı Changryul's Old School programında açıkladı. 

Yonghwa programda, "Tek başına çıkış yapmakla grupla çıkış yapmak arasında birçok fark var. Mesela tek başına çalıştığında bekleme odası boş oluyor ve hazırlık aşaması daha kısa sürüyor. Fakat güzel yanları da var. Örneğin, menüde ne yiyeceğine tek başına karar verebiliyorsun" sözlerini dile getirdi. 

Yonghwa ilk solo albümü "One Fine Day" için birçok farklı sanatçı ile çalıştı. Bu sayede birçok şey öğrendiğini söyleyen Yonghwa farklı renklerini ve yönlerini gösterebildiği için mutlu olduğunu belirtti. 

Sunucunun sorduğu ilk solo albümüne diğer CNBLUE üyelerinin tepkisinin ne olduğu sorusuna Yonghwa şu şekilde cevap verdi: Daha albüm tamamlanmadan onlara gösterdim. Tepkileri CNBLUE şarkılarından bile daha iyi olmuş şeklinde oldu. 

DJ Kim Changryul daha sonra şu soruyu yöneltti: Bu albüme CNBLUE için yaptığın çalışmalardan daha fazla mı çaba harcadın?

Yonghwa soruya şöyle cevap verdi: İkisi için de çok çalıştım fakat tek bir farkla. Solo albümümü hazırlarken kendi hırsımla çok çalıştım. CNBLUE albümlerini hazırlarken ise hepimizin tutku ve azmiyle çok çalışırız.

Bu arada, Yonghwa ilk solo albümünün tanıtımlarına başladı ve bu kapsamda bu ayın sonunda "One Fine Day" Asya turlarına başlayacak. 

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Kaynak:cnbluestorm
Çeviri: LJH-Hyanggi@TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder