İMZA KAMPANYASI

(Haber) Minhyuk 'Brave Family'de AOA'dan Seolhyun'u Ağlattı

KBS 2TV’de yayınlanan, Lee Moon Sik, Shim Hye Jin, Park Myung Soo, Park Joo Mi, Minhyuk ve Seolhyun’un katıldığı ve bir aileyi canlandırdıkları şov programı ‘Brave Family’de ailenin tek erkek çocuğunu oynayan Minhyuk ilk bölümlerde küçük tatlı bir tavşana gösterdiği sevgiyle kalpleri ısıtmıştı. 


Cambodia’da bir tavuk çiftliğinde geçen bölümde CNBLUE’nun bateristinin tavşanı öpüp kucaklamasıyla aşağıda yer alan sevimli görüntüler ortaya çıkmıştı. Programda AOA’dan Seolhyun’la abi kardeşi canlandıran iki sanatçı bir başka bölümde Laos kentindeki bir çiftlikte gün batımıyla inekleri eve getirmeye çalışmışlardı. Seolhyun’un “Hangisi bizim ineklerimiz nasıl anlayacağız?” demesi ve biftek sevdiğini söyleyip, Minhyuk’a birini yakalamalarını önermesiyle eğlenceli anlar yaşanmıştı.
Programın 27 Mart'taki bölümündeyse Seolhyun Minhyuk yüzünden gözyaşlarına boğuldu.

Her zaman programdaki kardeşine içtenlikle yaklaşan Minhyuk onu nasıl ağlatmıştı? Minhyuk her zaman kendisinden küçük bir kız kardeş istediğini söylemiş ve bir abi gibi korumacı ve kibar yönünü ortaya koymuştu. 

Bu bölümdeyse Seolhyun’a hoşnutsuzluğunu göstermesi üzerine Seolhun beklemediği bu tavır karşısında kendini tutamayıp ağlamaya başlıyor. 
Sonrasında Minhyuk kardeşinden özür diliyor.

Videoda 30:05’ten itibaren izleyebilirsiniz:
*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Kaynak: ttwigo.com  & soompi  & soompi  & onehallyu 
Çeviri: Cage208 @TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder