İMZA KAMPANYASI

Jong Hyun'un Vampir Rolüne Uygun Olmasının Üç NedeniCNBLUE'dan Jong Hyun'un KBS'in yeni dizisi 'Orange Marmalede' kadrosunda olduğu bildirildi. Grubun gitaristi bu projede insan kanı içmeyen Han Shihoo isimli bir vampiri canlandırırken başrol vampir Baek Mari (AOA Seolhyun) ve popüler öğrenci Jung Jaemin (Yoo Jin Goo) arasında bir aşk üçgeninde yer alacak. 

Ttwigo, neden genç yıldızın vampir rolüne uygun olduğunu üç nedenle listeledi ve onun vampir rolü için büyük beklentileri ortaya çıkardı.

Açık tenli ve uzun boylu

 182 boyu ile Jong Hyun, webtoon ya da mangada gördüğümüz karaktere oldukça benziyor. Bir sahil şehri Busan'da doğup büyümüş olmasına rağmen sahip olduğu solgun teni klişeleşmiş vampir görüntüsüne oldukça benziyor.

Korkutucu/vahşi bir görünüme sahip

Busan erkekleri kızlara karşı soğuk görünürler ama onlara kibar davranırlar. Bu duırum Jong Hyun için de aynı!

İnsanlar muhtemelen onu, toplum içinde yanına yaklaşılmaz ve ilgisiz göründüğü için yanlış anlıyorlar. Ama idol kişiliğinin görünüşünden çok uzak olduğunu açıkladı. 

2012'de Vogue dergisiyle yaptığı röportajda şunları söylüyor. "Yüz ifadelerim yeterince iyi olmadığı için. İnsanların normalde kullandığı dilde birçok duyguyu ifade edebilmek oldukça zor. Görünüşüm soğuk biri gibi olsa da karakterim öyle değil."

Onun soğuk görünüşü bu listedeye eklenme sebeplerinden biri.

Edward Cullen'a olan aşırı benzerliği

Bir ullzzang (muhteşem görünüşüne rağmen ünlü olmayan kişi) olan Jong Hyun bir keresinde sunucu Jung Hyungdon tarafından yabancılara benzetildi. CNBLUE'nun Weekly Idol'e konuk olduğu program boyunca sunucu Jong Hyun'u, Alacakaranlık serisinde Edward Cullen rolünü canlandıran Robert Pattinson'a olan benzerliğinden dolayı övdü.

Jong Hyun'un, CeCi 2014 Eylül sayısında yer alana fotoğrafnı inceleyin ve onun vampir gibi görünüp görünmediği konusunda bizimle aynı fikirde misiniz söyleyin!*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden çıkarılması veya alıntı yapılması kesinlikle yasaktır!*

Kaynak: ttwigo
Çeviri: unDineee0 yorum:

Yorum Gönder