İMZA KAMPANYASI

10 Nisan'da Ekranlara Gelecek Futtering India'nın Resmi Posteri Yayınlandı

 

Yapımcılığını Lee YeJi'nin yaptığı KBS 2TV'nin eğlence programı Futtering India, kadrodaki TVXQ'dan Changmin, Super Junior'dan Kyuhyun, Shinee'den Minho, CNBLUE'dan Jong Hyun, Infinite'den Sungkyu ve EXO'dan Suho'nun göz alıcı bir posterini yayınladı.

K-Pop yıldızları parlak bir şekilde gülümseyerek dostluklarını gösteriyorlar.

Ek olarak posterde bazı materyaller göze çarpıyor. Örneğin, Kyu-hyun'un notepad'i, Min-ho'nun basın kartı, Jonghyun'un kalemi vs. Bu, çocukların programda bir muhabire dönüşeceğinin bir göstergesi. Bu arada başlangıçta geziye katılamayan Chang-min de gülerek ve geçici olarak onlardan ayrı bir şekilde posterde yer alıyor. 

Resmi poster çekimleri Hindistan'daki Dharavi köyünde gerçekleşti. Ekip çekim için renkli kapıların ve ev dekorasyonlarının ilgi çekici olmasından dolayı burasının seçildiğini açıkladı. Üyeler de sanki geziye çıkmış öğrenciler grup fotoğrafı çekiliyorlarmış havasında çekimler esnasında fotoğrafın nasıl olması gerektiği hakkında sıkça görüş belirttiler. 


KBS’in programı olan Fluttering India, 10 Nisan akşamı saat 21:30’da yayınlanmaya başlayacak ve MBC’den I’m A Singer ile SBS’de yayınlanan The Laws of the Jungle’a karşı yarışacak.*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*
Çeviri: UnDineee, Akten@TurkishBoice


0 yorum:

Yorum Gönder