İMZA KAMPANYASI

CeCi Dergisi Mart Sayısı Jung Shin Röportajı

Berry 
Berry
Strawberry BoyÇıkış dizi projesi 'My Daughter Seoyoung'da aptal küçük çocuk Kang Sung Jae, dönem dizisi 'Blade and Flower'da topluluktaki en genç sevimli ve kibirli Yewon, (Ç.N/ Dizideki adı Shiwoo olmasına rağmen Yewon olarak çevrilmiş) mini dizi 'Temptation'da işsiz güçsüz, şımarık Nam Hong Gyu ve tek bölümlük seri 'Thank You, Son'ın ilk bölümünde sınava tekrar hazırlanan öğrenci Jang Siwoo. Her yıl bir projede başka biri olarak yaşayıp onların hayatlarını sürdüren ve 'En İyi Yeni Oyuncu' olarak nitelendirilen Lee Jung Shin. Tüm bunların üstünde çok kısa bir süre önce Best Asia Awards (En İyi Asya Ödülleri) ödülünü kazanmış, ayrıca Kore'nin temsilcisi bandlerden biri olan CNBLUE'nun bir üyesi olarak "4 altın ödül" alarak olağanüstü bir başarı göstermiştir. 5 yıl önce çıkış yaptıklarından beri durup dinlenmeden ve tüm zorluklara katlanarak şu anki yerlerine geldiler ve müzik endüstrisinde bir yer edindiler.

CeCi: Genellikle koyu renk kıyafetler giyiyorsun. Bugünün 'Pembe Çocuk' konseptini gördüğünde şaşırdın mı?
Jung Shin: Elbette hayır. Eğer şimdi olmazsa ne zaman bu tarz kıyafetler giyeceğim. Bu yüzden bu kıyafetleri giymekten zevk aldım. Bu içten mi değil mi bilmiyorum ama görevliler beni çok güzel giydirdiler bu yüzden mutluyum. (Güler)


CeCi: Son zamanlarda en çok konuşulan konu dizin 'Thank You, Son'. Bu senin ilk başrol deneyimindi. Lütfen bize bu konu hakkındaki görüşlerinden bahset ve dizini tanıt.
Jung Shin: (Derin bir nefes aldıktan sonra) Tek bölümlük üçlemenin ikinci bölümü olan aile merkezli bir dizi. Zaman geçtikçe bir kuyumcunun değişen hayatı, işte o zamana aitti. Genellikle tek bölümlük bir filmde olmakla çok fazla ilgilenirdim ve sonunda bir şansım oldu. Çekimler sırasında çok eğlendim. Maknae (en küçük) olarak diğer kıdemli aktörlerden çok fazla şey öğrendim. Parayla ölçülemeyecek kadar önemli özgün bir deneyim kazandım. 


CeCi: Bir yıl önceki deneyimlerine bakarsak! Her yıl bir dizi projesine dahil oldun. Bunu ayarlamış olabilir misin? Dersine çok çalışan harika bir öğrenci gibi görünüyorsun.
Jung Shin: Haha! Gerçekten kasten yapmış olabilir miyim? 
CeCi: Her yıl bir dizi. Hızlı tempolardan hoşlanıyor olmalısın.
Jung Shin: Kibirli olmadan hala çok eksiklerim var. Oyunculuğa susamışlığı dindirmek için en azından yılda bir projeye dahil oluyorum ama CNBLUE aktiviteleri çok daha önemli. Geçmişe kıyasla şimdiki ki dünya turumuz daha yoğun bu yüzden de yeniliğe ihtiyacımız var. Bu yıl tek bölümlük bir dizi de yer aldım umarım bir başka dizide daha yer alabilirim.

CeCi: Her bir dizin diğerinden farklı tarzda. Haftasonu dizisinden dönem dizisine, mini diziden tek bölümlük bir diziye.
Jung Shin: Demek istediğim bu. Çok fazla değil ama denediğim her yeni dizide yeni şeyler öğrenebiliyorum, bu eğlenceli. Sanatçının görüşü önemlidir ve şirketimiz sayesinde yeni denyimler kazanıp birçok alanda kendimize meydan okuyabiliyoruz. Böylece şirketle birlikte benzer formda rolü denedim. 

CeCi: My Daughter Seoyoung'da Kang Sung Jae başta oldukça garipti ama sona doğru diziye katkılarda bulundun.
Jung Shin: Aman tanrım... İlk dizim olduğu için çok endişelerim vardı. Kang Sung Jar... İnsanların bu ismi hatırlamasını istiyorum. İnsanların dedikleriyle ilgilenmiyor, insanların duyduklarını göremiyorum. Bu yüzden yavaşça göze çarpan basit hatalar vardı. Şimdi bir oyuncu olarak olgun tarafımı göstermeye yemin ettim.

CeCi: CNBLUE'nun her üyesinin kendi aktiviteleri var. Sırrınız ne?
Jung Shin: Tüm yapımlar iyi gitmiyor bu yüzden hepsi içinde en iyi yapım hangisiydi onu hatırlamam gerekiyor. Reytingler düşükse oyuncular da dizi de batar. Şimdiye kadar parlak deneyimler biriktirdim ve bunu kaybetmek istemiyorum. Çok fazla sahne deneyimi yaşamak önemli

CeCi: Her röportajda vardır 'Doğru Kadın' konsepti. Lee Jung Shin için doğru kadın neyi ifade ediyor?
Jung Shin: Benimle yaşıt da olsa benden büyük de olsa rahatlıkla konuşabileceğim bir kadın. 
CeCi: Tersi olursa, senin tarzın olmayan tip nedir?
Jung Shin: Yalancı! Yalanlardan gerçekten nefret ederim. Aşk benim için her an susuz hatıralara sahip olmak demektir. Ne dedim ben şimdi! (Güler)

CeCi: Aradaki boşlukta bir ilişkin olsaydı, tüm insanlar top starınki gibi meşgul bir ilişkide olsaydı, gerçekten bunu yapmak ister miydin?
Jung Shin: Doğru. Nasıl meşgul bir insan~ bu ilişkilerde anlayışlı olmak lazım.

CeCi: Marttaki White Day'e (Beyaz Gün) yakalandın. Lütfen bize en unutamadığın anını anlat.
Jung Shin: (Çok ciddi bir ifade ile) White Day, erkeklerin kadınlara hediye verdiği gündü değil mi?
CeCi: Uzun zamanlı bir ilişki yaşadığında bu tarz şeylere son vermeye başlıyorsun. Gerçekte bir şeyler vermek istiyorsun
Jung Shin: Aa yavaş yavaş kendi mezarımı kazıyorum. (Güler) Her neyse ben hediye verecek biri değilim.

CeCi: Eğer internette 'Lee Jung Shin' ile ilgili bir aratma yaparsak aramanın başında ne gelir açıklar mısın?
Jung Shin: Mesela~ Lee Jung Shin, Nam Joo Hyuk?
CeCi: Doğru, bir şekilde Nam Joo Hyuk ile derin bir ilişkin var.
Jung Shin: Haha! Birçok insan birbirimize benzediğimizi söylüyor bu yüzden merak ediyordum. Sonunda moda defilesinde tanıştık. Garip hissettim. JTBC <I'm Going School>'daki tanışmamızdan sonra tekrar orada karşılaştık şimdi de 'F2 Stupid Flower Guy'. Bilmiyorum ama kayıtlar boyunca, ilk bölümde kameraya alındık ve Joo Hyuk "Hyung! Aptal adamlar gibi görünüyoruz" dedi ve ben de gelecekte daha eğlenceli olabileceğini düşündüm.

CeCi: Golden Disc Awards'ın üzerinden zaman geçti. (Röportaj 8 Şubat'ta yapıldı Golden Disc Awards 15 Ocak'ta yayınlandı) 4 ödül kazandınız.
Jung Shin: 'Top CeCi Asia Icon' bu beni her zaman mutlu ediyor. Geçen sene Ocak'ta CNBLUE'nun fotoğraf çekimi ve başından sonuna kadar CeCi ile belirsiz bir kader ilişkisi vardı. Haha! Çalışma odasında kendi işimi yaparken tüm üyelerle birlikteyken çekilen çerçevetilmiş bir resmimize bakarsam gururlu hissediyorum. Yakın zamanda saygınlık kazanan yıldızlara verilen 'China Goodwill Star' ödülünü kazandık. CNBLUE, Afrika'da bir okul inşa etti ama açıkçası bu ödülü hayranlarımız sayesinde aldık. İsmimizle, topluma geri ödeme yaptık ve tüm nazik hayranlarımızdan bir ödül aldık. Çin film sitesi 'Aichidi'de oylama ile seçildik.

CeCi: İlk bakışta yaklaşık 150 milyon oy olduğunu duydum. Bu çok fazla!
Jung Shin: Hepimiz şaşırdık ve kesinlikle şok olduk. Bu yıl çıkışımızdan bu yana geçen beşinci yıl ve kazandığımız tüm ödüllerle gurur duyuyoruz.

CeCi: Son zamanlarda mektup yazmak istediğin biri var mı? Ailenden başlayıp kendine kadar lütfen herkese bir şeyler yaz.
Jung Shin: Aileme: Her zaman size yakışır bir evlat olmak istiyorum. Eğer zor bir iş gibi bir şeyler olursa, endişelerle birlikte en küçük evlat gibi bir arkadaş olmak istiyorum.
Abime: Benden sadece iki yaş büyük abim. Birlikte yaşayamasak da sanki kız arkadaşımmış gibi çok fazla birbirimizi arıyor ve mesajlaşmamız yanlış anlaşılıyor. Bundan sonra birbirimize bağlanıp mutlu bir şekilde yaşamalıyız. 
Kız arkadaşıma: Ben etrafta bulabileceğin nadir insanlardan biriyim. Ben ilk olarak yaklaşabilen biri değilim bu yüzden utangaç olma ve beni anla.
Asıl Kız arkadaşıma: Bir gün tanışacağım kız arkadaşım! O zaman geldiğinde sana bir şeyler ısmarlayacağım tamam mı?
Erkek arkadaşıma: Sadece arkadaşlar gibi hiçbir zaman son bulmayalım. Demek istediğim aslında iyi anlamda? Yoksa kötü anlamda mı? Belirsiz bir yakalama. (Güler) Lütfen aynı şekilde uzun zaman böyle kal
Sevgili hayranlarıma: Hepinizin duygularınızı anlayamıyorum ve biliyorum bu konuda oldukça yetersizim. Endişeliyim. Gelecekte de arkadaş olalım.
Lee Jung Shin'e: Şiddetle acı çeken ve pürüzlü yollarda yürüyen benim için, üzgünüm. Ama anlaşılan hatırladım! Kendim Lee Jung Shin neşelen.

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Kaynak: cnboicee
Çeviri: unDineee


0 yorum:

Yorum Gönder