İMZA KAMPANYASI

Jung Yong Hwa İlk Solo Konserini Kapalı Gişe Verdi


Jung Yong Hwa dört gün süren Seul konserini başarıyla tamamladı. 

Jung ‘One Fine Day’ adlı ilk solo konserini Seul, Gwang-jang Ax Korea Hall’da 27-28 Şubat ve 1 Mart tarihinde BcCard sponsorluğunda gerçekleştirdi. Hayranların akın ettiği konser büyük bir başarıya imza attı. 

Çıkış yapmasından bu yana geçen 6 yıl içinde ilk kez solo konser veren Yong Hwa konserle ilgili olarak mekanın düzenlenmesinden dekorasyonuna, şarkı düzenlemelerinden setlistlere kadar her şeyi kendi yapacağını söylemişti. Mikrofon ve ışıklandırmada gösterilen ‘YH’ logosu da, bu düzenlemelerdendi. 

Konserin adını taşıyan ‘One Fine Day’ adlı parça başta olmak üzere solo albümündeki tüm parçaların yanı sıra CNBLUE’nun I’m Sorry ve Can’t Stop gibi hitlerini de seslendirerek ne kadar iyi bir vokal olduğunu herkese gösterdi. 


Jung Yong Hwa, YDG ile sahnede

Tüm bunlara ek olarak YH sadece iyi bir şarkıcı olduğunu değil, rock müzik ve dansta da ne kadar iyi olduğunu, dinleyicilerden gelen yüksek reaksiyonlar eşliğinde göstermiş oldu. 

Sahnede bir CNBLUE üyesi olarak değil, solo olarak yer alan Jung, cover parçalar ya da OST müziklerin haricinde, kendi şarkılarından oluşan bir setlist ile konserini tamamladı ve bu, konseri daha da anlamlı hale getirdi. 

27-28 Mart’taki konserde ‘Mileage’ isimli parçayı seslendirmek üzere rapçi YDG özel konuk olarak Yong Hwa ile sahnedeydi. 


Jung Yong Hwa hayranlarından etkileyici reaksiyonlar aldı

Konserin son parçası olan ‘One Fine Day’i seslendirmeden önce Yong Hwa ilk solo konserinde hayranlarına ‘Peki sizin 'Bir Güzel Gün'ünüz hangisi?,’ diye sordu ve ‘Ben benimkinin bugün olduğunu söyleyebilirim, hayranlarımla olduğum tam da bugün. Bugün gibi başka bir gün olmayacağı için bugün yaşayabileceğim en harika günlerden biri,’ şeklinde duygularını ifade etti. 

Jung Yong Hwa Asya Turu’na Tokyo ve Osaka (Japonya), Hong Kong, Şangay, Pekin, Guangzhou (Çin), Singapur, Taipei (Tayvan) ve Bangkok (Tayland)’ta devam ediyor.

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Kaynak: getitk
Çeviri: Akten@TurkishBoice


0 yorum:

Yorum Gönder