İMZA KAMPANYASI

JJ Lin ve Hayranları Yonghwa'nın 27. Yaşgününü Tayvan'da Kutladı


Şarkıcı ve söz yazarı Jung Yonghwa arkadaşları ve pek çok hayranı tarafından tebrik edildi!

Haziranın 20'sinde Jung Yonghwa Tayvan Taipei'deki Tianmu Stadyumu'nda kendi solo konserini verdi. Doğum gününden 2 gün önce olan 'One Fine Day' konser gününde pek çok Tayvanlı hayranı onun doğum gününü kutladı.  

Hayranlar şarkıcı için birkaç etkinlik hazırlamışlardı. Şehir otobüslerine yazılan kutlama mesajının yanı sıra konser alanındaki 4000 kişinin hepsinin katıldığı bir doğum günü partisi oldu. Ayrıca konser sırasında sanatçıya destek mesajları gönderen kartlarla birlikte sürpriz etkinlikler oldu hatta Yonghwa'nın favori karakterlerinden biri olan Simpson maskesi dahi taktılar.Ama en iyisi Yonghwa'nın yakın arkadaşı olan ve onunla Checkmate şarkısında düet yapan JJ Lin'in beklenmeyen gelişiydi. Singapurlu sanatçı ve söz yazarı JJLin onların iyi arkadaşlığını gösteren bir doğum günü pastası elinde Korece olarak doğum günü şarkısı söyleyerek sahneye geldi, Yonghwa çok şaşırmış gözüküyordu. Bu süpriz hakkında hiçbir fikri olmadığını söylemesine rağmen hemen ardından hayranlarına ve arkadaşına teşekkürlerini Korece, Çince ve İngilizce olarak iletti.

Onun Tayvan konserinin ardından Kore'de bir başka etkinlik onu bekliyordu. Koreli hayranlar 21 Haziran'da bir sürpriz doğum günü şarkısı söyleyerek Yonghwa'ya desteklerini sundular. Seul'un Seochu-gu bölgesindeki White Hall Gallery'de düzenlenen ve “Anahtar Kelime Konuşmaları”, “Yonghwa'nın Beyin Yapısını Keşfetme” ve “Soru-Cevap” gibi etkinliklerden oluşan etkinliklerle Yonghwa ve hayranları birlikte unutulmaz bir zaman geçirdiler.

'One More Fine Day' isimli konserler 18-19 Temmuz'da Seul Bangyi-dong'daki Olympic Park - Olympic Hall'da gerçekleşecek.


*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Kaynak: getitk
Çeviri: mcnbl


0 yorum:

Yorum Gönder