İMZA KAMPANYASI

[Röportaj] Haru※Hana Dergisi 31. Sayısı - Jungshin


S1: Eğer bir dans grubuna katılacak olsaydın hangisi olurdu?

Dans grubu... (kafası karıştı). AOA'in tek erkek üyesi olarak katılmak isterdim. Ve onlar sahne performanslarında koltuk kullandıkları zaman, koltuğun yerinde olmak isterim ve sahne alırım.

S2: Eğer bir müzik enstrümanı olsaydın, ne olurdun?

Son zamanlarda hobi olarak akustik gitar çalıyorum. Önceleri 'Her gün çalmak bile yeterli değil' diyerek sadece bas gitar çalardım ama şimdi bu takıntıdan kurtuldum ve gitar çalmaktan keyif alıyorum. Eğer bir şansım olursa bir hayran buluşması veya konserde akustik gitar çalmak isterim.


S3: Gelecekte denemek istediğin bir saç kesimi var mı?

Geçenlerde shaolin (savaş sanatları) öğrenmiştim bu yüzden kafamı kazıtmayı deneyebilirim. Ayrıca pek çok insan özellikle de Japon hayranlar bana uzun saçlı halimi çok sevdiklerini söylediler. Belki tekrar uzatabilirim.

Muhabir; Renk değiştirmek hakkında ne düşünüyorsun?

Yapacağımı sanmıyorum. Bir süre önce saçlarımı boyamama rağmen bana yakıştığını düşünmüyorum. Yüzüm siyah veya kahverengine uygun gibi gözüküyor.


S4: Son zamanlarda yapmakta iyi olduğun bir yemek var mı?

Son zamanlarda köpeğim Simba'nın hatrına yemek yapıyorum. Haşlanmış brokoli ve havuç, tatlı patates, tavuk eti yemek Simba için de yemek demek. O her şeyi yediğinde aşırı keyif alıyorum.
S5: Son zamanlarda sıklıkla dinlediğin bir müzik var mı?

Sıradaki Japon single ve Kore albümü için hazırlanmak adına pek çok şarkı dinliyorum. Ve Oasis şarkılarını. Oasis şarkılarını sürekli dinlemek kafanızı dinlendiriyor. Şu andan itibaren bizim şarkılarımızı dinleyenlerin de böyle düşünmesi beni çok mutlu eder.


S6: Japonca olarak sunuculuk yapma şansın olsa dener misin?

Sunuculuk yapmaya başlayalı 4 ay oldu ve programda pek çok şey meydana geliyor. Big Bang'ı gerçekten çok seviyorum ve program için onlarla bir röportaj yaptım. O zaman çok büyük bir hatam olmadı ama doğal olarak her zamankinden biraz daha gergindim... Röportaj bittiğinde V.I (Seungri) abi 'Niye bu kadar gerginsin? Rahatla biraz~' diyerek ben de büyük bir etki bıraktı.
Her hafta çaylaklardan en önemli isimlere kadar pek çok sanatçıyla tanışma ve röportaj yapma şansım olduğu için mutluyum. Big Bang ve N.Flying gibi (gülüyor). Onlar bizim şirketin genç grubu ama sunucularının ben olmasının onları çok teşvik ettiğini söylediler. Tabii ki bence beni pohpohlamak için söylemişlerdi. (gülüyor). Onların çıkışlarını kutlamak için, N.Flying üyesi Kwangjin'e hediye olarak bir bas gitar verdim. Kwangjin bize gerçekten saygı gösteren bir üye, liseden beri o çıkış yaptığında ona bir hediye olarak bas vermek istemiştim. Sözümü tutabildiğim için gerçekten çok mutluyum. Sunuculuk henüz Jungshin'in çok iyi olduğu bir alan değil, ama elimden geleni yapmak istiyorum.


Saitama Süper Arena'da KCON 2015 Japan Mcountdown olacak. Bana sunuculuk teklif edilmedi ama eğer Japonya'da bir şansım olursa bunu gerçekten denemek isterim. Sanırım herkes için çok eğlenceli olurdu en azından farklı bir şekilde. (Muhabir: Lütfen böyle bir şey olursa Japonca konuş) Çok çalışacağım! (gülüyor) Aynı zamanda henüz bizim müziğimizi dinlememiş olan insanların dinlemesi için rock festivallerinde sahne almak istiyorum.

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Photo cr: leejungshin
Trans: @greedy4cnblue Part1,Part2
Çeviri: mcnbl
0 yorum:

Yorum Gönder