İMZA KAMPANYASI

Lee Jonghyun Japonya'da Kalpleri Eritti


CNBLUE’dan Lee Jong Hyun 2 Ağustos'ta Japonya'da ilk solo hayran buluşmasını gerçekleştirdi.

Lee Jong Hyun’un hayran buluşması, ‘ CNBLUE'dan LEE JONG HYUN'un JAPONYA'DAKİ İLK HAYRAN BULUŞMASI ~Burning STUDIO Ⅱ~' iki oturumda toplam 10.000 yerel hayranı bir araya getirdi.

'Kalp Krizi Geçirten Adam' olarak  ve hayranlarıyla kalpleri titreten çiftler gibi davranarak harika zaman geçirdi. Ek olarak Lee Jonghyun derin düşüncelerini paylaşarak, çeşitli konular hakkında sorulara cevap vererek OX (doğru yanlış) oyununu oynadı. Hayran buluşmasını farklı yönlerini göstererek başlatan Lee Jonghyun, OX oyunu esnasında önünde oturan bir hayranı için SBS dizisi ‘Gentleman’s Dignity’ soundtrack'i ‘My Love' ı söyleyerek, o hayran için unutulmayacak bir anı yarattı.

Solo hayran buluşmasının zirvesi ise yumuşacık sesiyle hayranların kalplerini büyülemesi oldu. CNBLUE'dan  ‘Irony,’ ‘Blind Love,’ Position'dan  ‘I Love You’ ve Japon şarkıcı Nakashima Mika'dan da ‘Sakurairo Mau Koro’yu söyledi. Encore şarkısı olarak da CNBLUE’nun ‘Starlit Night’ ve ‘Voice’ şarkıları ile hayranların heyecanlı isteklerine cevap verdi.

Bu esnada, Lee Jong Hyun son zamanlarda MBC'nin eğlence programı ‘We Got Married’da ve KBS'in yakın zamanda sona eren ‘Orange Marmalade’ dizisinde rol aldı.


*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Kaynak: bntnews
Çeviri: mcnbl
0 yorum:

Yorum Gönder