İMZA KAMPANYASI

[Röportaj] T.O.P. Dergisi - 43 / Eylül Sayısı - Lee JonghyunCNBLUE, tüm Asya'daki hayranlarını büyülüyor. Son zamanlarda üyeler müzik dışında, dizi ve eğlence programları gibi alanlarda da bize müthiş performanslar gösteriyorlar. Bu sefer üyelerin kişisel aktivitelerine dikkat çekeceğiz. CNBLUE'nun Jong Hyun'u, Jung Shin'i ve Min Hyuk'u... Üçlünün solo aktiviteleri, CNBLUE'nun gelecek planlarını ayrıca bu seneki sıcak yaz hakkındaki soruları cevaplandırdılar.

"Bence vampir rolü bana çok yakıştı"

Lee Jong Hyun, Orange Marmalade dizisinde yalnız genç bir vampir rolünde yeni bir diziye başladı. Ayrıca WGM programında evlilik hayatını deneyimledi, diğer K-Pop yıldızlarıyla Fluttering India eğlence programında yer aldı, birçok alanda mükemmelleşti. Bu kez Orange Marmalade dizisine başlamadan önceki hikayeye, solo aktivitelerin ve eğlence programların üzerindeki etkilerine göz atacağız.

Orange Marmalade mangasını zaten biliyordum. Bir vampir hikayesi olsa bile oldukça ilginç bulmuştum. Zayıf bir azınlığın sesi olan manidar bir karakter olan Shihoo'yu canlandırdım.

-Vampir rolü özel bir durumdur. Buna nasıl hazırlandın?

Bir vampir rolü aldığımda bunun benim için harika olduğunu düşündüm. Oldukça beyaz tenliyim ve bana uyuyor. Gerçek bir çekim yapmadan önce çok fazla mimik alıştırmaları yapıyordum. Çok endişelendim. Bakışlarımı insan ve vampir olarak kontrol etmek zorundaydım.

-İkinci yarının çekimleri başladı. İkinci yarıda tarihi kıyafetler ile üç yüz yıl önce geçen olaylar gösteriliyor. Aksiyon sahnelerini çekmekte zorlandığın oldu mu?

Bu benim ilk dönem dizim ve çok gergindim. Tarihi kıyafetlerle çektiğim resimleri Instagram hesabıma yükledim. Çok sevdim. Aksiyon sahneleri olduğunda, yaralar için makyaj yapılsa da inanılmaz bir şekilde eğlenceli ifadeler oluyordu.

-Sette Yeo Jingoo ile çok iyi anlaştığın haberleri geliyor. Lütfen bize başrolü paylaştığın bu arkadaşınla yaşadığın bir olayı ve setteki atmosferi anlat.

Jingoo da Seolhyun da bana bir çok alanda çok yardımcı oldular. Ben daha büyük olsam da onlar oldukça güvenilir. Role girdiğimde kendimi batırdığım anlar oluyordu ve onlar da bana bu konuda yardım ediyorlardı. Setteki atmosfer ise oldukça uyumluydu.

-Ayrıca WGM programına da katıldın. Lütfen ilk katıldığında neler hissettiğini anlat bize. Katılmak isteme nedenlerin nelerdi, partnerin hakkındaki izlenimlerin neler?

WGM hep merak ettiğim bir programdı. Partnerim Gong Seung Yeon hakkındaki izlenimlerime gelisek... "Gözleri çok güzel" diye düşündüm. Kibar ve sevecen biri.

-Dördüncü sezonda çıktınız. WGM'de konuk olarak yer aldığın bölümle şimdi asıl konu olman arasında bir fark var mı?

Hayal ettiğim kadar büyük bir fark yoktu. İlk çekimde yayını izlerken benim partnerimin kim olacağı konusunda hiçbir fikrim yoktu. Bu yüzden çekimden bir gün öncesine kadar benim WGM partnerimin kim olacağını bilmiyordum.

-CNBLUE üyeleri de görüntülendi; Hiç öğüt aldın mı? WGM hakkında en çok konuşan kimdi? Bu programa daha önce katılmış olan Yong Hwa mı?

Üyelerle daima değişik konular hakkında konuştum. Özellikle daha önce böyle bir deneyim yaşamış olan Yong Hwa bana en çok fikir veren kişiydi.

-Aynı zamanda bir eğlence programı olan Fluttering India'ya da katıldın. Hindistan'da çekim yaparken en unutulmaz anın neydi?

Hiç prova yapmadan Hindistan sokaklarında 'My Love'ı gitarla çalıp söylediğim zaman aklıma kazındı. Yola çıktığımda bunu en azından bir kez yapmak istiyordum. Oradayken 2, 3 şarkı da yaptım.

-Super Junior Kyuhyun, Shinee Minho ve diğer Kpop idolleri ile gidilen bir yolculuk. Lütfen bize bir sır, özel bölüm ya da arabadaki konuşmalar konusunda bir şeyler anlat. Kameralar kapalıyken neler oldu?

Hiç özel bir bölüm yok. Neler oldu... Yurtdışında olunca, Kore yemeklerini sevdiğimiz için, özellikle de samgyeopsal, hatırlıyorum da Kore'ye geri döndüğümüzde birlikte dışarı çıkıp lezzetli samgyeopsal yiyeceğimize dair söz vermiştik. (Gülüyor)

-Bu sefer çekimler için Hindistan'a gittin, gelecek sefere özel olarak gitmek istediğin bir  yer var mı?

Sonralarda, ünlü turistlik çekiciliği olan bir yere gitmek yerine gerçekten bir tatil merkezine gitmek istiyorum. Orange Marmalde çekimleri bittikten sonra bir yerlere gitmek istiyorum.


*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Kaynak: yfftw
Trans: @greedy4cnblue, 2
Çeviri: UnDineee@TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder