İMZA KAMPANYASI

2gether Albümü Üzerine Yorumlar


Park Sujung'un 3 Numaralı Şarksı: CNBLUE-Domino

"Bir keresinde şarkı listesine bakarken, bir keresinde de sipariş ettiğim albümü dinlerken bir dakikalığına durdum. İkisinde de durduğum şarkı 'Domino'ydu. Domino neredeyse CNBLUE'nun değil de yeni bir elektronik dans müziği sanatçısının şarkısı gibi. CNBLUE'nun şimdiye kadarki şarkılarıyla karşılaştırıldığında en bambaşka olanı.

Jung Yonghwa'nın rüya gibi vokali Mamamoo'nun Wheein'in kadınsı ve berrak sesi giriş yapana kadar devam ediyor ve zarif bir ying-yang uyumu yaratıyor. Bu şarkı ayrıca CNBLUE'nun bir sanatçıyla düet yaptığı ilk şarkı.

Yonghwa  albüm tanıtım konserinde bunu şöyle açıkladı, "Yapmaya alıştığımız müzikten farklı olarak popüler olabilecek ve çalabileceğimiz şeyleri birleştirmeye çalıştık." Belki 'Domino' bu albümün amacını en iyi karşılayan şarkılardan biri. Bir kez daha insana Jung Yonghwa'nın müzikal çerçevesinin ne kadar geniş olduğunu fark ettiriyor. 

[İki bayan gazeteciden yapılan yorumlar]

Kim Hajin: Sürekli İngilizce söyleyip duracağını düşündüm Korece söylemeye başladığını duymak şaşırtıcıydı. Bu çok yeni.
Lee Eunho: Bu gerçekten 'One Fine Day'deki Jung Yonghwa ile aynı Jung Yonghwa mı?

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Kaynak:justjyh
Çeviri: mcnbl

0 yorum:

Yorum Gönder