İMZA KAMPANYASI

CNBLUE, Trendy Pop Rock Şarkısı “Cinderella" ile Dönüş Yaptı!


“CNBLUE’nun” Bugünü ve Geleceği - 2. Full Albümleri “2gether”

1 yıl 7 ayın ardından CNBLUE “2gether” isimli albümü ile dönüş yaptı.

Albümün ismi olan “2gether”, grubun ikinci albümü olduğunu temsil eden 2 rakamı ile 'together' (birlikte) kelimesini kombine ederek; CNBLUE'nun müziğini dinleyen herkesin birlikte eğlenmesini umut ettiklerini açığa çıkarıyor. Vokal Jung Yong Hwa tarafından bestelenen çıkış şarkısı 'Cinderella', elektronik bir havayla süslenerek dans-pop rock kimliği ile öne çıkıyor. Şarkı aynı zamanda klasik Cinderella hikayesini izleyenlere diğer bir 'eğlenceli' nokta vererek yeni trendy bir şarkı haline dönüştürüyor.

Çıkış şarkısı ile birlikte yine üyeler Jung Yonghwa ve Lee Jonghyun'un yazdığı 'Hide and Seek', 'Rollercoaster', 'Domino', 'Hero', 'Drunken Night' gibi şarkılar da albüme duygusal bir görünüm sağlarken, olgun bir hava katıyor. 

Artık bir band olarak 6. yılına giren CNBLUE, müziğinin pek çok farklı yönünü sergiledi. Dinamik modern rock'tan (I'm Sorry) duygusal İngiliz Rock (Can't Stop) müziğine kadar, müzikal yetenekleri hiç durmadan gelişiyor. Şimdi trendy sound ve insanı yakalayan melodilerle dolu bu albüm aracılığıyla band dinleyenlerin kalplerini bir kez daha ele geçirecek!


Cinderella'yı izlemek için;


*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Kaynak: CNBLUE (씨엔블루)
Çeviri: mcnbl


0 yorum:

Yorum Gönder