İMZA KAMPANYASI

Cosmopolitan Korea - Ekim 2015 / Jonghyun


Birkaç yıl önce felsefe ve ekonomi hakkında kitaplar okumaya başlamıştım. Söyledikleriyle yaptıkları birbiriyle uyuşan Che Guevara gibi havalı birisi olmak istedim. Umarım düşündüklerim ve söylediklerim ile hareketlerim arasında büyük bir fark yoktur. Şimdi pek çok insan bana iyi biri olarak bakıyor ve ben biraz olsun değişip değişmediğimi merak ediyorum.

S: Tüm CNBLUE üyeleri içerisinde oyunculuğa ve TV programlarına neden en son sen katıldın? Başladığında en çok zorlandığın şey ne oldu?

Hazırlık süreci en zor kısım. Diğer üyeler buna daha önce başladıkları için böyle şeylerde daima pozitifler ama ben 'Yapmıyorum', 'Yapamam' diyen kişiyim.

Özgüvenim olmadığı için yapabileceğimi düşündüğüm zamana kadar hazır olmak için beklerim. O zamanlar çok zorlu bir süreçten geçmiştim. 2-3 sene önce depresyon şikayetiyle hastaneye gittim. Bunun ardından kendi kendime ders çalışmaya gömüldüm ve öğrenmeme ve düşünmeme yardımcı olacak pek çok felsefe ve psikoloji kitabı okudum. Şimdiye dek ilginç kitaplar okumaktan gerçekten keyif aldım.


S: Lee Jonghyun ne tarz bir insandır?

Bunu instagram profilime yazmıştım: "Ben sadece hayatımda istediklerimi yapmak isteyen ve bunu yaparken keyif almak isteyen biriyim." Gençliğimden beri müziğin benim işim olduğuna inandım ve hayatımın geri kalanında da bunu yapmak istiyorum.

Herhangi bir dine mensup değilim. Bugünlerde her zaman hayatım ve işim hakkında çok minnettar olduğumu düşünüyorum, ayrıca hayatımın amacını buldum; özgür bir insan olmak. İşini yaparken gerçekten keyif alan bir karaktere sahip Eric Clapton gibi bir insan. Bu tarz insanlar gerçekten varlar.


S: Geri dönüş etkinlikleri için planın nedir?

İnsanların izleyebileceği harika sahnelerde performans sergilemek, keyif almak ve eğlenmek. Gelecek yıl solo albüm çıkarma planlarım var.


-Not: Röportajın full çevirisi geldiğinde tamamlanacaktır.


*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*


Trans:valenxxia
Kaynak:cnbjonghyun
Çeviri: mcnbl


0 yorum:

Yorum Gönder