İMZA KAMPANYASI

CNBLUE 28 EKİM'DE İSTANBUL'DA!


FNC resmi sitesi CNBLUE takviminde, 28 Ekim İstanbul ABU şarkı festivali olarak güncellendi. 

ABU Şarkı Festivali kapsamında Türkiye'ye gelecek olan CNBLUE, İstanbul Kongre Merkezi'nde son albümleri 2gether'ın çıkış parçası Cinderella'yı seslendirecek.

Daha önce sizlere yaptığımız açıklamalarda olduğu gibi CNBLUE'yu dinlemek için, onları Türkiye'de en iyi şekilde karşılamak ve Türk hayranların, Turkish Boiceların varlığını onlara bildirmek için Turkish Boice ve CNBLUE Turkey / 터키 ekibi olarak organizasyonun yetkilileriyle yaptığımız görüşmeler tüm hızıyla devam ediyor. 

GÜNCELLEME! [16.10.2015]

Hepimizin uzun zamandır beklediği an geldi CNBLUE 28 EKİM'DE İSTANBUL'DA! 

Sizlere en baştan beri Turkish Boice olarak CNBLUE Turkey / 터키 ekibi ile yaptığımız faaliyetlerden kısaca bahsetmek ve bir durum değerlendirmesi yapmak istiyoruz. 

Blue Boylarımızı burada Türkiye'de ağırlayacak olmak o kadar büyük bir heyecan ki biz bu ziyaretlerinin bir konser olmamasını, sadece bir festival kapsamında burada olup 1 şarkı seslendirecek olmalarını bile heyecanımızdan bastırdık, en azından onları canlı dinleyebileceğiz dedik. 

İki ekip olarak bu haberi ilk duyduğumuz andan itibaren TRT, KBS, FNC, ABU yetkililerine mail yağdırdık. Sizlerden bahsettik, yıllardır CNBLUE'nun müziğinde kendi ruhunu dinlendiren, aynı mavi gökyüzü altında birleşen bizlerden bahsettik. Onları dinlemeyi görmeyi ne kadar büyük bir hasretle beklediğimizi belirttik. 

Bizlere sadece TRT cevap verdi ve davetiye sistemiyle bu organizasyona alım olacağını bizlere bildirdi. Umudumuz vardı. Fakat basın konferansı, imza günü hiçbir şey için diğer yetkililerden cevaplar alamadık. Sevgimizi hava alanında ve davetiye alabilirsek salonda gösteririz dedik. Ama çok kısa bir süre önce TRT yetkilileri bizlere festivalin özel bir etkinlik olarak gerçekleştirilmesi kararının alındığını, katılım yüksek olduğu için izleyici alımı mümkün olmayacağını açıkladı. Üzüntümüzü anlatmaya kelimeler yetmez. 

Bu yüzden TRT'nin dikkatini çekmek, Boiceların ne kadar çok olduğunu, CNBLUE'nun Türkiye'de ne kadar çok dinleyeninin olduğunu, onları yalnız bırakmak istemediğimizi sosyal medya üzerinden hep beraber haykıralım istedik. Destek olur musunuz? Türkiye'de onların sesi olan Boicelar olarak sesimiz çıkar mı? Birlikte CNBLUE'yu dinlemek için, onları yalnız bırakmamak için adım atalım mı? 

Bu amaçla her akşam bizler online olup #cnbluevarboiceyok tagi ile derdimizi anlatmak istiyoruz. Saat 21:00 bizim için toplanma saati olacak ama sizler her zaman bu tag ile görüşlerinizi bildirmeye devam edebilirsiniz.

GÜNCELLEME! [17.10.2015]

Arkadaşlar bu akşam twitter etkinliğimiz saat 21:00'da başlıyor tagimiz ise;  #cnbluevarboiceyok

GÜNCELLEME! [18.10.2015]

Arkadaşlar bu akşam twitter etkinliğimiz saat 20:00'da başlıyor tagimiz ise; #cnbluevarsesiyok

GÜNCELLEME! [19.10.2015]

Arkadaşlar bu akşam twitter etkinliğimiz saat 21:00'da başlıyor tagimiz ise; #cnbluedinlemekistiyoruz

GÜNCELLEME! [20.10.2015]

Arkadaşlar bu akşam twitter etkinliğimiz saat 21:00'da başlıyor tagimiz aynı; #cnbluedinlemekistiyoruz

GÜNCELLEME! [21.10.2015]

Arkadaşlar bu akşam twitter etkinliğimiz saat 21:00'da başlıyor tagimiz ise;  #letuslistencnblue


GÜNCELLEME! [22.10.2015]

Merhaba Arkadaşlar, 

Sizlere ufak da olsa güzel bir haberimiz var! 
İçimizden birkaç arkadaşımızı etkinliğe dahil edebilmeyi başardık! 

Nasıl oldu peki bu ? 
Aslında bizden ziyade sesimizi duyan bir abimiz sayesinde oldu. Magazine WE Koordinatörü Ahmet Bey sağ olsun, yaşadığımız haksızlığa seyirci kalmadı ve kendi bağlantılarını kullanarak 10 kişilik bir davetiye kontenjanı açmayı başardı bizlere. 

Tüm bunları öğreneli 1 saat oldu ve bizden 1 saat içinde bir kişi listesi belirlememiz rica edildi. Bizler de 3 CNBLUE Turkey Ekibi'nden, 3 Turkish Boice Ekibi'nden arkadaşımızı seçtik ve 4 sayfa / twitter üyelerimizden isim aldık hızlıca. 

Çok acil istendiğinden üyeler için açılan kontenjanda hepinize duyurma şansımız olmadı. Daha fazla vaktimiz olsaydı emin olun çekiliş vs daha adil bir yöntemle hepinize sormak isterdik... 

Çabalarımız sona ermedi, hala uğraşmaya daha fazlasını bulmaya çalışıyoruz, çalışacağız. Samimiyetimize inanacağınızı umut ediyoruz. 

En azından bizi temsil edecek birkaç kişi de olsa artık orada olacak! 

Ahmet Bey, gerçekten çok teşekkürler, BOICE sizi unutmayacak! 

GÜNCELLEME! [24.10.2015]Arkadaşlar sonunda herkesin beklediği haber ulaştı elimize! 
CNBLUE 27 Ekim 15:40'da İstanbul Atatürk Havaalanı'na iniyor! 

Pek çoğumuz için bu CNBLUE'yu görebilmek için tek fırsat olacak, o yüzden havaalanına gidenlerden heyecanımızı abartmadan, Türk Boiceların temsilcileri olarak orada olduklarını hatırlamalarını rica ediyoruz. 

CNBLUE members will arrive in Turkey on 27 oct. 15.40 (Turkish Local Time) 
They will depart from Korea (ICN ) on 27 Oct. 09:35 (Korean Local Time) 

Bununla ilgili açtığımız etkinlikte gerekli duyurular yapılacaktır~~ 
Etkinlik linki için tıklayınız!

Gelişmeler için takipte kalın lütfen^^

İstanbul ABU TV Song Festival 2015
Tarih: 28 Ekim 2015 Çarşamba 
Yer: İstanbul Kongre Merkezi 
Saat: 20:00 - 21:30 arası 

-Turkish Boice Ekibi-


0 yorum:

Yorum Gönder