İMZA KAMPANYASI

#cnblueistanbulda Günlüğü 2 : Atatürk Havalimanı Karşılaması - Hayran anlatımı / Haberler


27.10.2015 Türkiye'ye varış / İstanbul Atatürk Havalimanıİçeriden Hayran Anlatımı: Yonghwa hava alanında kayboldu

Anlatım sahipleri: @KMinEss & @kaitamanik

Saat 16:04'te uçakları uçakları iniş yaptı. 15-20 dakika uçaktan inişlerini bekledik. Pasaport kontrol yerine gittiğimizde Jonghyun, Jungshin ve Minhyuk vardı. En önce Jonghyun, sonra Jungshin ve Minhyuk geldiler. 3 bayan 2 erkek menajerleri vardı yanlarında. Orada epey beklediler.Çok yakınlarındaydık ama rahatsız olmamaları için seslenmedik. Sadece "Hoşgeldiniz" dedik Korece. Bir de KMinEss o sırada imza istedi. Minhyuk ona yürürken menajer engelledi. "Sonra" dedi, biz de onlarla beklemeye devam ettik. Minhyuk en sıcak kanlılarıydı. El sallayıp gülümsedi bize. Uzun bir süre neden beklediklerini anlamamıştık; Yonghwa'yı arıyorlarmış. Diğer kontrol yerinden geçtiğini öğrendiler. Onun yerini öğrenince bagajların alındığı kısma ilerlendi. O sırada menajerleri Jugshin ve Jonghyun'la ilerleyince Minhyuk geride kaldı. KMinEss tüm korecesini parçalayarak "Minhyukssi sayn cuseyoo" diye sessizce yanına gitti. Minhyuk imza atarken fotoğraflarını çektik. Yine menajerleri yanımıza gelince KMinEss uzaklaştı bu sefer. Beraber yürürken fotoğraf çekmeye çalışıyorduk menajerlere rağmen. Devamlı kameraları engellemeye çalışmalarına karşın Minhyuk hep gülümseyerek el salladı. Bagjları bekleme yerine geçtik. O sırada Yonghwa'yı buldular. Biz farketmedik geldiğini, çünkü şapka ve gözlüğü vardı. Gelip en uca oturdu.


Minhyuk'la ben göz göze gelince gülümseyip yanına yaklaştım; ingilizce "beraber fotoğraf çekilebilir miyiz?" dedim. kafasını sallayıp "yes" diyince kamerayı hazırlarken gene menajer engeline takıldık. İngilizce "yorgun yorgun" diyip bizi uzaklaştırmaya çalışınca, "ama evet dedi" dedim. Bu sefer Minhyuk mahcup oldu. Elini uzattı bana doğru. tabi ki şok olmuş bir şekilde elini sıktım. parfümü çok güzel kokuyordu! <3 Hemen arkamdaki KMinEss de el sıkıştı. KMinEss'in dediğine göre parfümü Dior Homme'muş. :') Sonra gülümseyerek yerine oturdu. Biz de tam yanlarında duruyorduk. Hatta KMinEss adeta menajeri gibi rahatsız olmasın diye Minhyuk'un yanına kimseyi yaklaştırmadı :'D


Buket isimli içeride tanıştığımız arkadaş Yonghwa'nın yanına gidip korece "hoşgeldiniz" demiş, fakat sanırım yorgunluğundan Yonghwa tepki vermemiş. Biz de bu sırada kibarlığı için Minhyk'a teşekkür etmek istedik. Korece teşekkür ettim; KMinEss de selamladı. Minhyuk da gülerek el sallayıp kafasını eğip selamladı. Açıkçası Yonghwa ve Jungshin tahminimizden daha soğuk duruyordu. Jonghyun normalde de çok sıcak olmamasına rağmen gülümseyerek bize eşlik etti.


Yürürlerken brden tekrar durduk. Bu sefer Yonghwa başka yöne doğru yürürken Minhyuk 3 kere 'Yonghwahyung' diye seslendi, uyarıp yanına çağırdı. Biz, menajerler ve geri kalan CNBLUE da, niye herkes hanyaya giderken Yonghwa Konya'ya gidiyordu anlamadık :"D Sonunda Yonghwa yanlarına geri gelince Jonghyun bu sefer "kafayı yiyeceğim" diyip biraz sinirlendi Yonghwa'ya ama gülüyordu aynı zamanda. Çıkışa doğru biz de Yonghwa'ya hoşgeldin dedik korece tam yanımızdayken. Yine pek tepki vermedi. Sonra çıkışa yürüdük beraber, gerisi de izdihamdı zaten. Dışarda barikatlar yıkılıp üstümüze gelmeye başladılar. Gerisini göremeyip zor kaçtık. Bir ara epey uzaklaştıktan sonra dönüp baktığımızda arabanın yumruklandığını, birinin arabanın içine birşeyler attığını gördük ve cidden çok üzüldük.***

Hava alanı çalışanlarından Büşra Kütük'ün paylaşımı
Kaybolan Yonghwa'ya yardımcı olan BOICE arkadaşımızdan (^.^)“16:04 geliş saatleri; pasaportta heyecanla bekliyordum. Anons geldi “Asiana Airline Seul uçağı havaalanimiza inmiştir” Bütün yolcular gelmeye başladı ama üyelerden hiçbiri yoktu. Bütün yolcular boşaldı, tam ümidimi kesmiştim uzaktan kırmızı şapkalı, gri polarlı biri bana bakarak geliyordu. Bu dedim kesinlikle Yong hwa! Tam emin olamadım, yanımdan gecti. Dayanamadım gittim Korece “acaba sen Yong hwa misin?” dedim. O da evet dedi; grubunu kaybetmişti. Ben de business tarafindan yardımcı olup kontrolünü yaptırdım. Bagaj alımına kadar yardımcı olmaya çalıştım. Sonra diğer grup üyeleri geldi. Yong hwa’yla resim çekilip sarıldım. Çok nazikti, tam bir rüya gibiydi. Sonrası vahim zaten ezilme tehlikesi atlattılar.”

Paylaştığı video: TIKLAYINIZ

***

Tüm hava alanı fotoğraflarını görmek için TIKLAYINIZ


***

27.10.2015 Haberleri:
Basında İstanbul Atatürk Havalimanı CNBLUE karşılaması:

serihaber.net :İstanbul Atatürk Havalimanında CNBLUE Grubuna Dev Karşılama İstanbul'a gelen ünlü müzik grubu Cnblue'yi Atatürk Havalimanı'nda binlerce kişi karşıladı. Atatürk Havalimanı'nda oluşan kalabalık izdihama neden oldu.


haberapron.com :


Atatürk Havalimanı’nda “CNBLUE” İzdihamı

Türkiye’de düzenlenecek olan Asya Pasifik Şarkı Yarışması’na katılacak olan Güney Kore’nin genç Rock grubu CNBLUE İstanbul’a gelişinde Atatürk Havalimanı’nda çok sayıda hayranı tarafından karşılandı.Yoğun ilgiden dolayı grup üyeleri ezilme tehlikesi geçirdi.

haber24.com :


İstanbul Atatürk Havalimanında Cnblue İzdihamı


iha.com.tr :


Atatürk Havalimanı'nda CNBLUE izdihamı

Türkiye'de düzenlenecek Asya Pasifik Şarkı Yarışması'na katılacak olan Güney Kore'nin genç Rock grubu CNBLUE, İstanbul'a gelişinde Atatürk Havalimanı'nda binlerce hayranı tarafından karşılandı.

Hürriyet: 

Türkiye'de düzenlenecek Asya Pasifik Şarkı Yarışması'na katılacak olan Güney Kore'nin genç Rock grubu CNBLUE, İstanbul'a gelişinde Atatürk Havalimanı'nda binlerce hayranı tarafından karşılandı. Grup üyeleri yoğun ilgiden ezilme tehlikesi geçirirken, polis ve özel güvenlik görevlileri grubun etrafında etten duvar ördü.

NTV Haber: Vatan Gazetesi:Habertürk Gazetesi: 
(Fotoğrafları gönderen: Zeliha Ök)

Koreden: WOWStar haberi - LINK (Orjinal) - Haber Çevirisi: LINK (Türkçe)

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

0 yorum:

Yorum Gönder