İMZA KAMPANYASI

Haru*hana Magazine: Lee Jong Hyun'un Hashtag Soruları#Ev
S: Evinde en sevdiğin yer veya bölüm?
C: Oturma odası. En ferah yer orası ayrıca amplifikatör de var. Gitar çalıyor, pratik yapıyor, beste yapıyorum. Her şeyi yapıyorum. Bence yalnız yaşayan erkeklerin Evi temizdir. Ama bu demek değil ki benim Evim temiz ama temizlik yapmaktan hoşlanmadığım için Evimi dağınık bırakmıyorum. (Gülüyor)

#Evcil Hayvan
S: Lütfen evcil hayvanların hakkında övün.
C: Shiro ve Tan adında iki evcil hayvan yetiştiriyorum. Shiro beyaz renkte olduğu için ona bu ismi verdim. (Shiro beyaz anlamına geliyor) Tan tüyleri siyahlaştırmış bir hayan bu yüzden ona Tan ismini verdim. (Güler) (ÇN/ Tan'ın ismi tanning'den geliyor. Hayvanların derilerin bronzlaştırma işlemine verilen bir addır.) Uykulu olduğumda rahatsız edici oluyorlar, koku problemi de var tabi. Ama çok sevimli oldukları için onları affediyorum.

#Renkler
S: Her bir CNBLUE üyesini renklerle karşılaştır.
C: Yong Hwa altın, Jung Shin siyah, Min Hyuk da beyaz. Daha önce üyelerin bu renkleri sevdiğini duymuştum. Ben yeşilim. Sevdiğim renk bu. Tüm şartlar iyi olduğunda neşeli hissediyorum ve işten de zevk alıyorum.

#Supernova
S: Nesne(ler)/birileri/insanlar sonsuza kadar arzulanır, şaşırtır ve ışıldar... tıpkı süpernova gibi
C: Mesela, Gandhi, Che Guevera. Bence insanlar düşündükleri gibi davrandıklarında büyüleyici oluyor. İnsan olmak söylediğin sözleri rahat bir şekilde taşıyabilmek değil midir? Benim hâlâ gidecek çok yolum var (sözlerini taşımak için/söylediği gibi davranmak için) Bu bir mazeret değil çünkü hala gencim... Bu bir mazeret değil mi? (Gülüyor)

#İroni
S: Bestenin sahne arkasında ne olduğunu bize söyler misin lütfen.
C: Evde melankolik aşkla kasvetli bir atmosferi seviyorum. Bu tarz zamanları amacım haline getirdim. Böyle bir anda doğan bir şarkıydı. Tamamen karanlık bir odada, sadece bir mum yanıyordu sabah 3-4 sularında şafak sökmek üzereyken yapıldı. Tabi sonra biraz düzelttim ama genel olarak gece yapıldı.

#Vampir
S: Bir dizide vampir rolünü oldukça güzel canlandırdın. Çekimler nasıldı?
C: Eğlenceliydi. Zaman olmasa da oyunculuk hâlâ oralarda bir yerde. Gerginlik olması iyi bir şey. Uzun zaman sonra tekrar genç hissetmek. (Güler) Sevimli yıldızlarla tanışabilmek mutlu hissettiriyor.

#EllerimiTut
S: Ellerin bağlandığında hangisini kullanırsın?
C: Belki sağ el. Ben sağ elimi kullanıyorum, alışkanlığım olduğu için sağ elimi olur.

#Etiket
S: Bu albümü tanıtmak için üç tane hashtag (#) kullan
C: #CNBLUE #colors(renkler) #oldukçaiyi #lütfençokçadinleyin
Tanıtım oluğu için bunları kullandım ama utandırıcı değil mi? Herkes çok fazla etiket koymaz mı? Neden? Açıkçası bence... ben garibim (Güler)

#Şarkıyapımcısı
S: Beste yaptığında, söz yazdığında şarkının kolaylıkla oluşması için en iyi zaman aralığı ya da şartlar nedir?
A: Gece yarısı. Sessiz  ortamları seviyorum. Bunu yaparken uzanıp kalkabilirsin de. "Lucid Dream" zaman olmadığı ve başka yolu olmadığı için dizi çekimlerinin ortasında yapıldı. Boşa harcanan zamanları sevmiyorum öylece kalamam da. "Bunu yapmalıyım" tarzı biriyim.

#Kokular
S: Daisy şarkısının sözlerinden. Sevdiğin kokular neler?
A: Bunu söylemeli miyim merak ediyorum... Seksi kokuları seviyorum. Bunu iyi ifade edemiyorum... Erotik kokular? (Güler) Bu tarz kokulara sahip parfümleri de severim..  

*Bu yazının tüm hakları turkishbice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır*

Kaynak: @altparvasrlee
Çeviri: mcnbl, unDineee0 yorum:

Yorum Gönder