İMZA KAMPANYASI

Jong Hyun Kulaklarından Estetik Ameliyat Olduğunu İtiraf EttiOrange Mermaid yıldızı Jong Hyun'un karnabahar kulak(*güreşçi kulağı) bıçak altında kalmasını mecburi kıldı.

KBS2 TV'nin eğlence programı Our Neighborhood Sports'un dün yayınlanan bölümünde program judo üzerine yoğunlaşmaya karar verdi. Jong Hyun, savaş sanatları deneyimleri ile eğitmen görevini üstlendi. "Ortaokul hayatım boyunca lisenin ilk yılına kadar judo yaptım" diye açıklama yaptı.

Aynı zamanda, sürekli alınan darbeler yüzünden meydana gelen karnabahar kulak nedeniyle estetik operasyon geçirdiğini de kabul etti.

"Madalya hayaliyle alıştırmalar yapıyordum ve orta okulda çalışmalarıma başladıktan sadece altı ay sonra bir altın madalya da aldım. Alıştırmalar sırasında karnabahar kulak problemiyle karşılaştım. Oldukça ciddi bir hale geldi bu yüzden onu düzelttirmek zorunda kaldım"Bu ayrıntının dışında sanatçı tamamen doğal olduğu (başka bir estetik ameliyat geçirmediği) konusunda ısrar etti. Doğrusunu söylemek gerekirse bu zamana kadar karnabahar kulak hakkında çok fazla bir şey bilmiyordum. Şekli oldukça şaşırtıcı. Bununla beraber CNBLUE üyesinin geçirdiği operasyon hakkında hayranlarına karşı dürüst olması harika.

Bir başka idolün daha doğal olarak yakışıklı olmasından memnun musunuz?

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Kaynak: Dramafever

Çeviri: unDineee0 yorum:

Yorum Gönder