İMZA KAMPANYASI

Lee Jungshin W Korea’ya Yeni Hobisi Fotoğrafçılıkla İlgili Konuştu








CNBLUE grubunun bas gitaristi ve aktör Lee Jung Shin W Korea dergisi Ekim sayısının “Yeni bir ruh” bölümü konuğuydu. Yıldız, Etro ceketi, Mag & Logan boğazlı kazakları, Prada kıyafet, ayakkabıları ve hatta çiçekli bir sabahlıkla gece çekimlerindeydi. İnsomnia (uykusuzluk) temalı çekim için sanatçı balkonda yıldızları izledi; aynalar ve boş çerçevelerle dolu ürkütücü bir koridorda durdu.

Derginin yorumuna göre, “Lee Jungshin kaçınılmaz şekilde sahnede dikkat çeken biri. 25 yaşındaki genç adam yaklaşık 190 cm boyunda ve yakışıklı. CNBLUE’nun yeni albüm tanıtımlarındaki yoğun programa rağmen gece ışıklandırmasının altında çekim boyunca ışıltılı ve neşeliydi.” 

Sonrasındaki röportajda Lee Jungshin yeni hobisi fotoğrafçılıktan bahsetti. Sanatçı CNBLUE’nun son Japon turları esnasında fotoğraf çekmeye başlamış, fakat Çin’deki Shaolin Tapınağı ziyaretinden sonra bu hobi bir tutkuya dönüşmüş.

Fotoğrafçılıkta en sevdiği temanın ne olduğu sorulduğunda cevabı şu oldu; “Yaşlı bir adamın yüzü. Günlük hayattaki insanların yüzlerinde yılların yansıdığı büyüleyici ve fevkalade bir şeyler var. Ve buna daha dikkatli bakmalıyız, yaşadıkları yılları hayal etmeliyiz. O derin kırışıklıkların altında nasıl sıkıntılar yatıyor? O kişinin hayatının vücuduna kazınmış olduğunu anlıyorsunuz.”

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Kaynak: kpopstarz.com 
Çeviri: Cage208 @TurkishBoice


0 yorum:

Yorum Gönder