İMZA KAMPANYASI

(Röportaj) CanCam 2015 Haziran Sayısı (PART 2)


~A'dan Z'ye CNBLUE~

CNBLUE üyeleri birbirleriyle çok samimi! Eve geldiklerinde sadece 20'lerinde gençler oluyorlar. Bu yüzden özel yaşamlarını A ve Z kullanarak sorduk.


Soru 1: XX'de en büyük kabiliyete sahip üye kim?
Yong Hwa: CNBLUE'daki en iyi şarkıcı benim. (Gülüyor) Ben vokalist olduğum için böyle! Hahahaha! Ne? En kötü olan üye mi? Ummm, hiçbiri!

Soru 2: Grupta çocukça kavgalar eden üye kim?
Jung Shin: Yemek menüsüne karar verilirken! (Gülüyor) Jong Hyun hyung ve ben ne yiyeceğiz diye sürekli kavga ediyoruz. Sonunda herkes kendine ayrı restoranlardan sipariş veriyor ya da ben geri adım atıyorum çünkü karakterim böyle ve ben ondan küçüğüm.

Soru 3: Alışkanlıklarınız ne?
Jong Hyun: Otururken bacaklarımı sallamak... Bunu yaptığımı fark edemiyorum ama menajerim bana 'dur' diyor. (Gülüyor) Stresli olduğum için değil sadece yapıyorum.

Soru 4: En çok kim içiyor?
Min Hyuk: Yong Hwa hyung! Diğer yandan Jong Hyun hyung çok içemez. Ara sıra birlikte içmeye gidiyoruz, çok eğlenceli oluyor. (Gülüyor) Ama tüm üyeler aşırı sarhoş olacak tipte değil, bu yüzden rahatlayın.

Soru 5: Bu sıralar nelerle eğleniyorsunuz?
Jong Hyun: Snowboard.

Soru 6: Son zamanlarda aldığınız kıyafet ne?
Jung Shin: Bir süre önce alışverişe çıktım ve iki şapka ile bol bir pantolon aldım. Görür görmez aldım onları.

Soru 7: Üyelerden aldığınız hangi hediye sizin için her zaman bir numara?
Yong Hwa: Jung Shin'den Kore ginseng'i almıştım. Pek sevmedim aslında... ama sağlığım için faydalı olacağını söyledi. Denersem faydasını görür müyüm merak ediyorum. (Gülüyor) 

Soru 8: Buzdolabınızda olmazsa olmaz ne? 
Min Hyuk: Peki.... içki? Az önce çok içmeyiz dedim... (Gülüyor) Sadece bir kutu bira ya da bir bardak şarap içmeyi seviyorum.

Soru 9: Bir gün kendi eviniz olursa içerisinde olmasını istediğiniz tadilat ne olurdu?
Yong Hwa: Tadilattan ziyade dizayn... 2. ya da 3. katta da olsa açılabilir tavanı olan bir ev inşa ettirmek istiyorum. Çok gün ışığı alacağını ve rahat olacağını düşünüyorum.

Soru 10: Katılmak istediğiniz hobi grubu nedir?
Min Hyuk: Henüz birine katılmadım, şimdilerde atıcılıkla ilgileniyorum. İnternetten kulüplere bakıyorum. (Gülüyor) Ama ayarlayabilir miyim bilmiyorum.


Soru 11: Evcil hayvan olarak ne tür köpekleriniz var?
Jong Hyun: Bir poodle ve bir Pomeranian. Dişi olanın adı Shiro, erkek olanınsa Tan. Evde iki köpek olunca onların dağınıklıklarını toplamak zor oluyor. Ama çok sevimliler (Gülüyor).


Soru 12: Bir üyeye doğaçlama şarkı yazacak olsaydınız kullanacağınız üç anahtar kelime ne olurdu?
Jung Shin: Ben Min Hyuk için bir doğaçlama yapmak isterdim... Peki ilk önce bir saç stili. Daha sonra sen eğlenceli değilsin! Ve son olarak aşka özlem duyuyoruz. Nasıl? (Gülüyor)

Soru 13: Evlenmek istiyor musunuz?
Jong Hyun: Ya çok geç ya çok erken evleneceğim diye düşünürdüm! Ama şimdi evlenmedim bu yüzden ilerleyen yaşlarımda evleneceğim sanırım. Benim ideal çiftim arkadaş gibi olanlar. 20-30 yıl birlikte yaşayacaksak her gün heyecan beni öldürür. (Gülüyor) Bir gün hayatımı aydınlatacak bir kadın bulursam evleneceğim. 

Soru 14: Gece olduğunda enerjik olan kim?
Min Hyuk: O... BENİM. (Gülüyor) Ama sadece ben değil diğer tüm üyeler de geceleri, gündüzlerden daha enerjik olur. Bu demek değil ki gecelere akıyoruz. Şarkı yazıyor, eğleniyoruz. Biz enerjiğiz.

Soru 15: Busan'da önereceğiniz deniz mahsülü ne?
Yong Hwa: Eh!~ Seul'dekilerle aynılar. Özellikle ünlü olan bir şey yok. Hangfish olabilir, yılan balığına benziyor ve onu  mangalda kızartıyoruz. Bence lezzetli.

Soru 16: Gece çalışmalarınızda eksik olmayacak yiyecek ne?
Min Hyuk: Pettios... Soya sosu ve şekerle pişirilen Kore'de oldukça ünlü bir yemektir. Sağlıklı ve hafif bir lezzet olduğunda sık sık onu sipariş ederiz. 

 Soru 17: Hayranlarınıza ne sormak istersiniz?
Yong Hwa: Soru... hım.. Ah onlara en iyi CNBLUE şarkısı hangisi diye sormak istiyorum. Hangi şarkı popüler merak ediyorum bunu göz önünde tutacağım.

Soru 18: Ansızın yağmura yakalanırsanız ne renk şemsiye almak istersiniz? 
Jung Shin: Şeffaf bir tane! Aslında yakınlarda alışverişe çıktım ve şeffaf plastik bir şemsiye aldım. Kore'de şeffaf ğlastik şemsiye satışı çok nadirdir.

Soru 19: Çocukken korktuğunuz bir şeyler var mıydı?
Jong Hyun: Perili köşklerle ya da hız treniyle bir sorunum yoktu. (Gülüyor) Peki... böceklerden de korkmazdım. Onları hiç sevmesem bile. Bir bakayım... kendimden korkardım. En korkunç şey insanlar! Ah~ bu çok derindi! (Gülüyor)

Soru 20: FNC Entertainment'da söylemek istediğiniz bir şarkı var mı?
Min Hyuk: FT ISLAND'ın 'Flower Rock' parçasını seçerdim dersem yeterli olacaktır. Ama benim için çalması zor bir parça (Gülüyor) Min Hwan, bateride benden daha iyi.


Soru 21: 2015'de denemek istediğiniz bir şey var mı?
Jong Hyun: Seyahate çıkmak istiyorum. Aslında Rusya'ya gitme planlarım var. Trans Sibirya Ekspersi'ne binmek istiyorum. Elbette gitarımı ve amfimi unutmayacağım. Çantama metronom ve pena da koymak istiyorum. Çantama her şeyi koyacağım (Gülüyor)

Soru 22: Ailenizi ziyaret ettiğinizde hediye olarak onlara ne götürüyorsunuz?
Jung Shin: Lezzetli yiyecekler~ Jeju adasına gittiğimde aileme bir kılıç balığı gönderiyorum. Kılıç balığı, Kore için lüks bir yemek. Ailem bana teşekkür ettiğinde mutlu oluyorum.

Soru 23: Eğer üyeleriniz bir dileği yerine getirecek olsa ne isterdiniz?
Yong Hwa: Hiçbir dileğim yok. Kendi hakkımı üyelerin dileklerine devrediyorum. 

Soru 24: Sarılıp öpmek istediğiniz hayvan hangisi?
Min Hyuk: Bir kedi. Köpekleri de severim. İki kedim var ve çok tatlılar! İsimleri mi? Koong tdatda ve Chichi! Onlara baterinin çıkardığı sesleri isim olarak verdim.

Soru 25: Son zamanlarda yediğiniz lezzetli şey ne?
Yong Hwa: 4 kat sıcak ve deniz yosunlu Hakata ramen, dün yedim! Et ve pizza da severim. (Gülüyor) Büyük boy pizza ve kolayı seviyorum. 

Soru 26: Üyeler arasında en iyi uyanabilen/ uyanmakta sıkıntı çekmeyen kim?
Jung Shin: Peki... Ben, diğer üyelerden daha iyi uyurum. Kim acaba? Emin değilim (Gülüyor)

EĞLENCE, SİNİR, KEDER, MİNNET

Soru: En çok kim dırdır eder?
Jong Hyun: Ben... Aslında söylenip durmam, kafamın içinden dırdır ederim. (Gülüyor) Üyelere enstrüman çalmakla ilgili söyleniyorum. 

Soru: Sizi ne şaşırtır?
Jung Shin: Yurtdışına çıktığımda Simba'yı aileme emanet ettim. Bir hafta sonra tekrar onunla tekrar buluştuğumda tahmin ettiğimden daha çok büyümüştü. (Gülüyor)

Soru: Herkes Jung Shin'in tartışıp yatakta döndüğünden bahsediyor. 
Min Hyuk: (Jung Shin) sürekli uykusunda konuşur. 
Jung Shin: Son zamanlarda tek başıma uyuduğum için uykumda konuşuyor muyum emin değilim. 

Soru: Sizi ve hayranları gülümseten şarkı hangisi?
Jong Hyun: 'You have Fallen for Me' çaldığımda enerji doluyorum. 

Soru: Hayranlarınıza bazı sevgi ifadeleri kullanın
Jung Shin: Bunu sen yap Min Hyuk. 
Min Hyuk: Eh~~~ Gerçekten utanıyorum... Peki söylüyorum! 'Sizi özledim' Aman Allah'ım!!!

Soru: Üyelerin çekiciliğinin ne olduğunu düşünüyorsunuz?
Yong Hwa: Her şey! Benim küçük kardeşlerim oldukları için, ne yaparlarsa yapsınlar her gün çok sevimliler. Her neyse çok sevimliler (Gülüyor)

Soru: Sizi ve hayranları mutlu eden şarkı hangisi?
Yong Hwa: Bir düşüneyim... "I'm sorry!" Bu şarkı bir konserde ortamı harika bir hale getiriyor. Gerçekten eğleniyorum (Gülüyor)

Soru: Konserlerde her çaldığınızda sizi neredeyse ağlatan şarkı hangisi? 
Jong Hyun: 'Starlit Night' Her sahneye çıktığımızda bu şarkıyı söylediğimde geçmişe dönüyorum ve neredeyse ağlayacak duruma geliyorum...! 


*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Kaynak: cnboicee
Çeviri: unDineee
0 yorum:

Yorum Gönder